رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 7 مرداد 1395 - 17:02
  • کد خبر : ۲۰۴
  • مشاهده :  879 بازدید
  • چاپ خبر : دعوا بین هئیت های ورزشی ممسنی درجلسه با نماینده شهرستان به مشاجره فیزیکی کشیده شد! / رادیو ممسنی + عنوان

دعوا بین هئیت های ورزشی ممسنی درجلسه با نماینده شهرستان به مشاجره فیزیکی کشیده شد! / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر به نقل از خبرنگار نورآنلاین ماه گذشته ، فاضل صفری به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان ممسنی معرفی شد و در اولین اقدامات خود، نشست روسای هیئت های ورزشی با دکتر گودرزی نماینده ممسنی را ترتیب داد. در این جلسه قرار بود دغدغه های و مشکلات هیئت […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر به نقل از خبرنگار نورآنلاین ماه گذشته ، فاضل صفری به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان ممسنی معرفی شد و در اولین اقدامات خود، نشست روسای هیئت های ورزشی با دکتر گودرزی نماینده ممسنی را ترتیب داد. در این جلسه قرار بود دغدغه های و مشکلات هیئت ها به گوش نماینده برسد اما به حاشیه کشیده شد.

 

هیئت ها بیشتر از آن که درخواست کننده باشند سعی کردند اختلافات خود با دیگر هیئت ها را به نمایش بگذارند. مثلا اینکه چرا فلان سالن باید در اختیار فلان فرد باشد یا اینکه فلان هیئت ورزشی چرا سالن دارد و ما ندارید. حتی نظافت سالن نیز مورد نقدشان قرار گرفت. در حالی که این حرف ها نمی توانست کمکی به ورزش شهرستان کند.

هرچند برخی از هیئت ها درخواست های مناسبی نظیر افزایش سرانه ورزشی ، تامین امکانات و تجهیزات داشتند اما بیشتر مباحث جزئی و مربوط به درون خود اداره ورزش بود. کش و قوس ها در این نشست باعث شد پس از پایان جلسه و در بیرون از سالن شاهد درگیری چند هیئت ورزشی باشیم.

 

نزاع روسای هیئت های ورزشی در ممسنی

4246fa5d_IMG_0754

گفتنی است بارها نسبت به عملکرد اداره ورزش و جوانان نقدهایی صورت گرفته و خواستار توجه ویژه به هیئت ها بوده ایم و معتقدیم که ورزش باید از طریق هیئت های ورزشی پیگیری شود اما متاسفانه بیشتر امور از طریق اداری پیگیری می شود و از حالت هیئتی خارج شده است. این نقطه ی ضعف به گونه ای بود که پیش از این حتی قرار شد برخی از هیئت های رزمی دسته جمعی استعفاء دهند.

با این حال باید ورزشکاران بدانند که متاسفانه روسای هیئت های ورزشی با این اقدامات غیر اخلاقی و غیر حرفه ای فرصت را به صفری و گودرزی نماینده ممسنی نداند تا ببیند آیا آنها برای بهبود وضعیت هیئت های ورزشی و تقسیم عادلانه اعتبارات برنامه ای دارند یا نه !

 

گفتنی است دکتر مسعود گودرزی در این نشست گفته بود و اعتقاد داشت: هیات ها سلول جامعه ورزشی هستند.هرگاه هیات ورزشی فعال و پویا باشد ورزش نیز به تبع آن پیشرفت خواهد کرد و قول تامین اعتبارات جهت امکانات و سالن های ورزشی را داده بود.

با این حال کار برای رئیس جدید اداره ورزش و جوانان سخت شده است و باید دید برای برگرداندن آرامش به هیئت ورزشی چه می کند. انتظار می رود آقایان به صفری اجازه کار و فعالیت بدهند.

منبع:نورآنلاین

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه