رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 آبان 1395 - 23:14
  • کد خبر : ۲۰۶
  • مشاهده :  95 بازدید
  • چاپ خبر : رازگشایی از ۵۰ فقره کیف قاپی در شیراز / رادیو ممسنی + عنوان

رازگشایی از ۵۰ فقره کیف قاپی در شیراز / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پلیس به‌ عنوان یک سازمان انتظامی و اجتماعی نقشی تعیین‌کننده در امنیت اجتماعی، اخلاقی جامعه دارد. این نهاد با هدف امنیت پایدار وظیفه خطیری را بر عهده دارد. شیرازه روزانه در قالب یک بسته خبری اخبار و جرائد پلیسی استان را منتشر می‌کند. سرهنگ “سیروس حیدری” گفت: ماموران پلیس آگاهی استان فارس مطلع […]

رادیو ممسنی:

پلیس به‌ عنوان یک سازمان انتظامی و اجتماعی نقشی تعیین‌کننده در امنیت اجتماعی، اخلاقی جامعه دارد. این نهاد با هدف امنیت پایدار وظیفه خطیری را بر عهده دارد. شیرازه روزانه در قالب یک بسته خبری اخبار و جرائد پلیسی استان را منتشر می‌کند.

سرهنگ “سیروس حیدری” گفت: ماموران پلیس آگاهی استان فارس مطلع شدند دو نفر به نام های “ع د” و “الف _ پ” با تشکیل باندی اقدام به سرقت کیف قاپی در سطح شهر شیراز می کنند.

 

وی افزود: دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی هردو سارق شناسایی و مشخص شد، هر دو نفر مدتی قبل به اتهام سرقت به عنف دستگیر و راهی زندان شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی، هر دو متهم از زندان تحویل و پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن بررسی سوابق کیفری آنها، مورد بازجویی قرار گرفتند.

سرهنگ حیدری اظهار کرد: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد، آنها دارای سوابق متعدد و در زمینه سرقت و خرید مال مسروقه می باشند.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده از این دو متهم، آنها به بیش از پنجاه فقره سرقت کیف قاپی در سطح شهرستان شیراز اقرار کردند که صحنه های سرقت بازسازی و مالباختگان نیز شناسایی و پس از مراجعه به پلیس آگاهی توسط ۳۳ نفر از آنان، این دو سارق کیف قاپ شناسایی شدند.

 

 

پایان خط خرده فروش مواد مخدر در شیراز

 

سرهنگ “یوسف ملک زاده” گفت: ماموران انتظامی شهرستان شیراز در اجرای طرح برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان موادمخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک خرده فروش موادمخدر در این شهرستان مطلع شدند.

وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد، این فرد در یک واحد آپارتمانی اقدام به خرید و فروش موادمخدر از نوع شیشه می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اظهار کرد: ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند و ضمن هماهنگی با مقام قضائی از آن واحد مسکونی بازرسی کردند.

سرهنگ ملک زاده گفت: در بازرسی از آن منزل ۴۳۰ گرم شیشه، مبلغ ۱۱۵ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر مخدر و دو عدد ترازوی توزین موادمخدر کشف و در این رابطه یک خرده فروش موادمخدر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

 

 

توقیف محموله سیگارت قاچاق میلیونی در مهر

سرهنگ “غلامرضا فرمانی” گفت: ماموران کلانتری مرکزی شهرستان مهر به منظور مبارزه با ورود کالی قاچاق به داخل کشور، اقدام به کنترل خودروهای عبوری در اطراف این شهرستان کردند.

وی ادامه داد: در این راستا ماموران به یک دستگاه خودرو ۴۰۵ مظنون و زمانی که قصد متوقف کردن،‌خودرو را داشتند، راننده قبل از ایست و بازرسی اقدام به دورزدن کرد و از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهر اظهار کرد: ماموران بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته و پس از مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و در بازرسی از آن ۲۷۱ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ فرمانی با بیان اینکه ارزش این محموله سیگار قاچاق ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع:شیرازه

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه