رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 آبان 1395 - 23:23
  • کد خبر : ۲۲۳
  • مشاهده :  88 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس پلیس مواد مخدر لامرد به شهادت رسید / رادیو ممسنی + عنوان

رئیس پلیس مواد مخدر لامرد به شهادت رسید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: ستوان سوم علی اکبر کشتکار سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لامرد، شب گذشته در راه مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل شد. شب گذشته درپی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان موادمخدر در منزلی واقع در یکی از روستاهای بخش اشکنان شهرستان لامرد در حال […]

رادیو ممسنی:

ستوان سوم علی اکبر کشتکار سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لامرد، شب گذشته در راه مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شب گذشته درپی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان موادمخدر در منزلی واقع در یکی از روستاهای بخش اشکنان شهرستان لامرد در حال خرید و فروش موادمخدر می باشند، اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر و پلیس آگاهی شهرستان پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

منزل مورد نظر توسط مأموران شناسایی و در ساعت ۲۱:۳۰ ماموران وارد عمل و درحین ورود به داخل منزل، متهم مورد نظر و دو نفر ناشناس از منزل متواری می شوند.

در بازرسی از منزل مقدار تقریبی ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف که در حین انتقال به خودرو پلیس و در تاریکی شب ستوانسوم علی اکبر کشتکار سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان از محل نامعلومی از ناحیه سرمورد اصابت گلوله اسلحه سوزنی قرار می گیرد.

مجروح بلافاصله به بیمارستان انتقال می شود که به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل می شود.

در بازرسی از اتاقک بالای پشت بام منزل یک قبضه اسلحه سوزنی شکاری کشف و همسر متهم دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

شایان ذکر است تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان و عاملان شهادت این مأمور نیروی انتظامی ادامه دارد.

منبع:شیرازه

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه