رفتن به بالا
  • سه شنبه - 26 مرداد 1395 - 18:20
  • کد خبر : ۲۳۳
  • مشاهده :  163 بازدید
  • چاپ خبر : تجدید میثاق هنرمندان و شاعران رستم با آزادگان سلحشور / رادیو ممسنی + عنوان

تجدید میثاق هنرمندان و شاعران رستم با آزادگان سلحشور / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص عنوان کرد : ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی را به همه ایرانیان بالاخص آزادگان شهرستان رستم و ممسنی تبریک عرض می نماییم.رحمن محقق افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم در راستای احترام و تکریم آزادگان سرافراز در یک […]

رادیو ممسنی:

رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص عنوان کرد : ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی را به همه ایرانیان بالاخص آزادگان شهرستان رستم و ممسنی تبریک عرض می نماییم.
رحمن محقق افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم در راستای احترام و تکریم آزادگان سرافراز در یک اقدام فرهنگی به اتفاق روسای انجمن های فرهنگی و هنری، با حضور در منزل آزاده سرافراز آقای قدرت الله جهاندیده دیدار کردند.

رحمن محقق گفت: ما با دعوت چند تن از شاعران انجمن شعر و ادب و همچنین بازیگران تئاتر، انجمن نمایش در این روز بزرگ و عزیز وظیفه خود دانستیم از آزدگان سلحشور شهرستان رستم دیدار و از مجاهدت های بی دریغ این اسوه های مقاومت تقدیر کنیم.
در این دیدار صمیمی آقای قدرت الله جهاندیده آزاده و جانباز ۷۰/ که در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ به دست دشمنان بعثی اسیر و بعد از ۴۵ ماه اسارت در تاریخ ۶/۷/۱۳۶۹ از بند زندانیان بعثی سرافرازانه به میهن مان بازگشتند. این آزاده سرافراز در جمع هنرمندان و شاعران رستم به بیان خاطرات دوران اسارت خود پرداختند.
در آخر نیز با اهدای لوح تقدیر توسط اداره ارشاد رستم از این آزاده گرامی تقدیر به عمل آمد.

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه