رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 مرداد 1395 - 21:14
  • کد خبر : ۲۳۹
  • مشاهده :  144 بازدید
  • چاپ خبر : تقدیر تنهابانوی مدیرکل استان کهگیلویه و بویراحمد از استقبال بانوان از رئیس جمهور / رادیو ممسنی + عنوان

تقدیر تنهابانوی مدیرکل استان کهگیلویه و بویراحمد از استقبال بانوان از رئیس جمهور / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر زینب قربانی تنها مدیرکل زن استان کهگیلویه وبویراحمد در پی سفر رئیس جمهور به این استان وحضور چشمگیر بانوان در استقبال از هئیت دولت نیز پیامی صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر می باشد: حمد وسپاس و ستایش از آن خداوندی است که انسان را آفرید […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر زینب قربانی تنها مدیرکل زن استان کهگیلویه وبویراحمد در پی سفر رئیس جمهور به این استان وحضور چشمگیر بانوان در استقبال از هئیت دولت نیز پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر می باشد:

حمد وسپاس و ستایش از آن خداوندی است که انسان را آفرید و آن را اشرف مخلوقات قرارداد،و بخشی از این اشرف مخلوقات انسانهای پاک نهاد و پاک سرشت ساکن سرزمین و دیاری است که کهگیلویه وبویراحمدش می نامند،دیار شیر زنان و مینا پوشان.
دیار مردمان عجیب و زنانی بس نجیب . استانی که زنانش دوشادوش مردانش و شاید هم جلوتر در روز ۲۴ مردادماه حماسه ای عظیم به وسعت اراده هایشان خلق وماندگار به یادگار گذاشتند، استقبالی کم نظیر و بی نظیر از رئیس جمهور محترم .
سلام و درود بر شما زنان و دختران دنا نشین سرزمین دانایان ،دیار کی ها و کی بانوها ،و سلام بر گام های استوارتان در استقبال از رئیس جمهور محبوبمان در دیار محرومان، استقبالی همراه با شوکت و هیمنه و رسالت عظیم مادری و انسانی خویش.
شما زنان این استان به راستی پیام آوران عرصه نجابت ،راویان لالایی ها و طلایه داران حقیقی فرهنگ ایرانی و اسلامی را یک بار دیگر از فرودگاه تا ورزشگاه تختی یاسوج استواری گامها،صلابت نگاهها و شور وشعور انقلابی و حماسی و سیاسی خویش را نشان دادید.احسنت بر این همه شور و حضور و هزاران درود و سلام بر اراده هایتان.
به پاس این همه غیرت ،نجابت ،صلابت و شجاعت،انقلابی زنان شهر و دیار مان در استقبال خود جوش و خودکوش از کاروان دولت تدبیر وامید قادر متعال را شاکر و زنان فهیم وبا بصیرت و با غیرت را سپاسگذارم.
بدینوسیله لازم میدانم مراتب تقدیر و تشکر و امتنان خاضعانه خود را از حضور هوشمندانه ،فکورانه و صبورانه جامعه زنان ژرف اندیش استان مرد خیز و نفت خیز کهگیلویه و بویراحمد در استقبال از کاروان تدبیر و امید را ابلاغ و همینطور تشکر میکنم از حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان به خاطر رهنمودهای ارزشمند شان و با تشکر از استاندار توانمند و محبوب استان و مجموعه همکاران و امام جمعه محترم شهر یاسوج و دیگر ائمه جمعه،نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی وفرماندار محترم شهرستان بویراحمد و مجموعه همکاران و نیروهای نظامی و انتظامی و شورای تامین استان و همکاری کارکنان ریاست محترم جمهوری و ستاد مردمی استقبال از ریاست جمهوری، دفتر نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دناو خبرنگاران فعال رسانه ها و اهالی مطبوعات و صدا و سیمای مرکز استان همه ی شیرزنان و شیرمردان که در این استقبال حماسه آفریدند وبرای همه دست اندر کاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از صدر تا ذیل بویژه دولتمردان تدبیر و امید آروزی موفقیت و پیروزی و بهروزی دارم.

انتهای پیام/اسدی

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه