رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 آبان 1395 - 22:47
  • کد خبر : ۲۶۳
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : پیام تقدیر و اعتذار خانواده مرحوم هژبری / رادیو ممسنی + عنوان

پیام تقدیر و اعتذار خانواده مرحوم هژبری / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: خانواده مرحوم هژبری در پیامی از تمام کسانی که در مراسمات ترحیم مرحوم مغفور گلنوش هژبری شرکت و ابراز همدردی کردند تقدیر و تشکر نمودند. در متن این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم  انا لله و انا الیه راجعون   بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکرصمیمانه ی خود را از حضور […]

رادیو ممسنی:

خانواده مرحوم هژبری در پیامی از تمام کسانی که در مراسمات ترحیم مرحوم مغفور گلنوش هژبری شرکت و ابراز همدردی کردند تقدیر و تشکر نمودند.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

انا لله و انا الیه راجعون  

بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکرصمیمانه ی خود را از حضور گرم و صمیمانه ی دوستان، اقوام، اشنایان و همراهان عزیزم، کلیه ی کسانی که از بدو  شنیدن این خبر، فوت ناگهانی دردانه دخترم مرحومه مغفوره گلنوش هژبری تا برگزاری و اتمام کلیه مراسمات تدفین و تشییع و ختم با این خانواده ی داغ دیده همدردی و همکاری صمیمانه نموده اند اعلام می نمایم.


همچنین از تمام عزیزانی که از شهرهای دور و نزدیک مانند شیراز، تهران، اصفهان، یزد، قم، اهواز، بندرعباس، گچساران، یاسوج، لار، اردکان، بوشهر، قشم، رفسنجان، اباده، نودان قائمیه، برازجان و … حضور یافته یا با تماس و پیامک خود موجب تسلی خاطر این خانواده ی حقیر گردیده، تقدیر و تشکر ویژه دارم.

همچنین از امام جمعه ی محترم و محبوب شهرستان ممسنی ، جناب حجت الاسلام والمسلمین محمد یعقوبی و خانواده ی محترمشان، از نماینده محترم شهرستان های ممسنی و رستم جناب دکتر مسعود گودرزی و مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان فارس و شهرستان ممسنی ، کانون وکلای استان فارس و مدیریت محترم مدرسه های امید فردا و نیکان دانش و دیگرعزیزان کمال تقدیر و تشکر را دارم.

آرزوی تندرستی و شادابی و عاقبت به خیری  را برای همه این عزیزان و همه ی مردم سرزمینم ایران را از خداوند منان مسئلت دارم .

 

با تشکر

هوشنگ هژبری

 

پایان/

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه