رفتن به بالا
  • یکشنبه - 4 مهر 1395 - 17:56
  • کد خبر : ۲۷۴
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس آبفا روستایی:انتقال آب ممسنی به گچساران کذب محض است / رادیو ممسنی + عنوان

رئیس آبفا روستایی:انتقال آب ممسنی به گچساران کذب محض است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: کامبیز لشکری در خصوص وضعیت آب شرب شهر خومه زار اظهار داشت:   وقتی یک روستا تبدیل به شهر می شود تعرفه های آب و آب بها به صورت شهری حساب میشود. از همان روز اول نامه نگاری ها صورت گرفت تا آبفا شهری مسئولیت شهر خومه زار را برعهده بگیرد اما آنها […]

رادیو ممسنی:

کامبیز لشکری در خصوص وضعیت آب شرب شهر خومه زار اظهار داشت:   وقتی یک روستا تبدیل به شهر می شود تعرفه های آب و آب بها به صورت شهری حساب میشود. از همان روز اول نامه نگاری ها صورت گرفت تا آبفا شهری مسئولیت شهر خومه زار را برعهده بگیرد اما آنها بهانه می آورند و می گویند که وضعیت شبکه های شهر خومه زار مناسب نیست . این در حالیست که شبکه آبرسانی شهر خومه زار از وضعیت مناسبی برخوردار است اما آن را تحویل نگرفتند.

رئیس آبفا روستایی افزود: برای تامین آب شرب شهر خومه زار ۲ حلقه چاه وجود دارد که یکی از اینها مشترک با روستای رازیانه کاری است. با وجود این،  چاه ها جوابگوی  جمعیت شهر خومه زار نیستند. لذا در جلسه  ای که با شورای شهر، شهرداری و معتمدین برگزار شد مصوب گردید برای رفع مشکلات آب شرب شهر ، یک حلقه چاه دیگر نیز حفر شود این چاه بین روستای گلگون و خومه زار واقع شده است و قرار است آب شرب این دو منطقه را تامین کند.

اما بر خی ها در شبکه های اجتماعی شایعه می کنند که قرار است آب این پروژه به گچساران انتقال داده شود این کذب محض است و واقعیت ندارد. این چاه تنها برای تامین آب شهر خومه زار و گلگون در نظر گرفته شده است. مطمئنا با راه اندازی این پروژه مشکل آب محله های اکبر آباد و زیر جاده شهر خومه زار رفع خواهد شد.

هم اکنون آب شهر خومه زار به صورت جیره بندی ۱۲ ساعتی است و تکمیل این پروژه این مشکل را حل خواهد کرد و هرگز آب خومه زار جیره بندی نخواهد شد.

پایان گزارش /اسدی

منبع:نورآنلاین

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه