رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آبان 1395 - 06:06
  • کد خبر : ۲۷۵
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : آغاز به‌کار دبیرخانه شهر جهانی خاتم در شیراز / رادیو ممسنی + عنوان

آغاز به‌کار دبیرخانه شهر جهانی خاتم در شیراز / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: دبیر خانه شهر جهانی خاتم در معاونت صنایع‌دستی استان فارس راه‌اندازی شد.  معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان فارس پنجشنبه ۲۷ آبان اعلام کرد: با طرح پیشنهاد ثبت شیراز به‌عنوان شهر جهانی خاتم، دبیرخانه مرکزی در این معاونت ایجاد شده است. زهرا الحمدی توضیح داد: این دبیرخانه با محوریت واحدهای آموزش و توسعه […]

رادیو ممسنی:

دبیر خانه شهر جهانی خاتم در معاونت صنایع‌دستی استان فارس راه‌اندازی شد.

 معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان فارس پنجشنبه ۲۷ آبان اعلام کرد: با طرح پیشنهاد ثبت شیراز به‌عنوان شهر جهانی خاتم، دبیرخانه مرکزی در این معاونت ایجاد شده است.

زهرا الحمدی توضیح داد: این دبیرخانه با محوریت واحدهای آموزش و توسعه و ترویج در معاونت صنایع‌دستی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مراحل اجرایی ثبت شیراز به‌عنوان شهر جهانی خاتم، در کمیته راهبردی معاونت صنایع‌دستی بررسی شده است، گفت: تهیه پروپوزال پیشنهاد شیراز به‌عنوان شهر جهانی خاتم در دستور کار قرار گرفته است.

الحمدی خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که با مسئولان حوزه‌های چهارگانه بازرگانی، توسعه و ترویج، حمایت از تولید و آموزش برگزار شد، برنامه تهیه و تنظیم طرح پیشنهادی به صورت اجرایی بررسی شد.

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فارس گفت: در این جلسه مقرر شد طرح نهایی بر اساس دستورالعمل اجرایی ارائه شده توسط شورای جهانی و پس از تنظیم، برای اخذ تاییدیه اجرایی به دبیرخانه مرکزی شهرهای جهانی مستقر در معاونت صنایع دستی کشور ارسال شود.

منبع: ایسنا

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه