رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آبان 1395 - 15:00
  • کد خبر : ۲۷۷
  • مشاهده :  114 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای ۳۰۰ برنامه متنوع در هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

اجرای ۳۰۰ برنامه متنوع در هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نورآباد ممسنی از اجرای برنامه های مختلف در هفته بسیج خبر داد و گفت: ۳۰۰ برنامه ی متنوع از ۲۹ آبان ماه در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت ممسنی و رستم برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار نورآنلاین، حسین حیاتی در جمع مدیران اجرایی شهرستان بیان داشت: […]

رادیو ممسنی:

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نورآباد ممسنی از اجرای برنامه های مختلف در هفته بسیج خبر داد و گفت: ۳۰۰ برنامه ی متنوع از ۲۹ آبان ماه در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت ممسنی و رستم برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، حسین حیاتی در جمع مدیران اجرایی شهرستان بیان داشت: تقارن هفته بسیج و اربعین حسینی فرصتی مناسب برای تبیین فرهنگ بسیجی و عاشورایی است چرا که بسیج نشأت گرفته از فرهنگ عاشورای است. بسیج یک فرهنگ ارزشمند و مقدس که همه باید خود را با این فرهنگ عجین کنیم .

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نورآباد ممسنی، با اشاره به اینکه بسیج یک سازمان درون کشوری نیست، بلکه یک الگوی فرامنطقه ای است، عنوان کرد: امروز آن چیز که می تواند نظام و مملکت ما را در مقابل هجمه دشمنان حفظ کند فرهنگ بسیجی است.

۵ آذر سال ۵۸ روزی است که فرمان تاریخی امام مبنی بر ایجاد بسیج مستضعفین صادر شد و عاملی شد که در مقابل توطه های دشمن مقاومت کرد و در راستای پیشرفت نظام کوشا بود.
خوشبختانه شاهدیم بسیج در عرصه های مختلف وارد شده اند و نتایج درخشانی داشته است. نسخه ای که امام ۳۷ سال پیش تدبین کرده اند امروزه شفا بخش تمام جوامع اسلامی شده است و با هیمن فرهنگ در مقابل ظلم می ایستند.

حیاتی افزود: اصول بسیجی بر انقلابی گری، ولایت مداری ، اخلاص ، شهادت طلبی، ایثار ، بصیرت و…  است این اصول از مکتب عاشورا گرفته شده است. لذا در راستای همین اصول، برنامه هایی در طول هفته بسیج برگزار می شود که انتظار می رود روسای ادارات همکاری لازم را داشته باشند  از مهمترین برنامه ها می توان تجمع بسیجیان در مراسم اربعین حسینی، صبحگاه های مشترک دانش آموزی، همایش ویژه دانشجویان با عنوان گردهمایی فرزندان انقلابی روح الله، یادواره شهدا، دیدار با خانواده شهدا، مسابقات کوهنوردی، کتابخوانی و… اشاره کرد.

البته بالغ بر ۳۰۰ برنامه توسط حوزه ها و پابگاه مقاومت اجرا خواهد شد. که غالب انها برگزاری نهضت های روشنگری، یادواره شهدا، برگزاری برنامه های فرهنگی و همایش های ویژه بانوان حلقات صالحین مسابقات مختلف ورزشی، فرهنگی و…  است

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه