رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آبان 1395 - 16:06
  • کد خبر : ۲۷۹
  • مشاهده :  107 بازدید
  • چاپ خبر : ساخت یک مدرسه خیر ساز در ممسنی کلید خورد / رادیو ممسنی + عنوان

ساخت یک مدرسه خیر ساز در ممسنی کلید خورد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: یک خیر برای ساخت مدرسه در شهر نورآباد پیش قدم شد. به گزارش نورآنلاین، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ممسنی، مدیران آمورزش و پرورش ممسنی و کارشناسان اداره کل نوسازی فارس از مدرسه شهید دیالمه محله جابه شهر نورآباد که قرار است به کمک حسین ابراهیمی از خیرین تهرانی ساخته […]

رادیو ممسنی:

یک خیر برای ساخت مدرسه در شهر نورآباد پیش قدم شد.

به گزارش نورآنلاین، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ممسنی، مدیران آمورزش و پرورش ممسنی و کارشناسان اداره کل نوسازی فارس از مدرسه شهید دیالمه محله جابه شهر نورآباد که قرار است به کمک حسین ابراهیمی از خیرین تهرانی ساخته شود بازدید کردند.

حمید رضازاده از اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس در گفتگو باخبرنگار ما گفت: با بررسی های انجام گرفته در شهرهای استان فارس این مدرسه برای بازسازی مورد ارزیابی قرار گرفت و با صحبتهایی که با آقای حاج حسین ابراهیمی از خیرین کشور و ساکن استان تهران داشتیم ایشان موافقت کردند کلیه ی هزینه ساخت این مدرسه را که قریب یک میلیارد تومان می باشد متقبل شوند.

رضازاده ادامه داد: مدرسه جابه دوازدمین مدرسه ای است که با حمایت مالی آقای حسین ابراهیمی در سطح کشور ساخته خواهد شد.

حسین ابراهیمی از سرمایه دارانی است که در کار لوازم بهداشتی خارجی فعالیت دارد.

خیرین مدرسه ساز در <a href=ممسنی جابه” src=”http://noronline.ir/files/images/95-Aban/a6a5f005_%20%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87%20%D8%AE%DB%8C%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D8%B2.JPG” style=”width: 400px; height: 300px; border-width: 2px; border-style: solid; margin: 5px 63px;”/>

 داریوش اسدی مدیر آموزش و پرورش ممسنی نیز عنوان کرد: این مدرسه ۶ کلاسه قرار است در دو طبقه احداث شود و عملیات آن از آذرماه ۹۵ آغاز و در ۲۰ شهریور ۹۶ به بهره برداریخواهد رسید . قرار است این مرکز آموزشی محل تحصیل دانش آموزان دختر در مقطع متوسطه اول باشد.

گفتنی است این مدرسه به تمام امکانات لازم همچون نمازخانه، کارگاه، کتابخانه، سرویس بهداشتی، سرایداری، آزمایشگاه و … مجهز خواهد شد.

 

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه