رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آبان 1395 - 22:24
  • کد خبر : ۲۸۰
  • مشاهده :  136 بازدید
  • چاپ خبر : پدرم برای حفظ سلامتی خانواده سیگار نکش / رادیو ممسنی + عنوان

پدرم برای حفظ سلامتی خانواده سیگار نکش / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: دانش آموزانی رستمی به مواد مخدر نه گفتند و خواستار عملی کردن این شعار توسط تک تک شهروندان شدند. به گزارش خبرنگار نورآنلاین امروز زنجیره انسانی نه به اعتیاد در شهر مصیری شهرستان رستم با حضور دانش آموزان برگزار شد. هر کدام از نوجوانان با در دست داشتن تراکت ها و پلاکاردهایی به […]

رادیو ممسنی:

دانش آموزانی رستمی به مواد مخدر نه گفتند و خواستار عملی کردن این شعار توسط تک تک شهروندان شدند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین امروز زنجیره انسانی نه به اعتیاد در شهر مصیری شهرستان رستم با حضور دانش آموزان برگزار شد. هر کدام از نوجوانان با در دست داشتن تراکت ها و پلاکاردهایی به اعتیاد و مواد مخدر ” نه ” گفتند و خواستار کاهش مصرف مواد مخدر در شهرستان شدند.

دیده می شد برخی از دانش آموزان دختر در جملاتی کوتاه که بر روی تراکت ها نوشته بودند از پدر خود می خواستند که سیگار را برای سلامتی خانواده ترک کنند.

برخی نیز ماکت سیگار را ساخته و بر روی آنها شعاریی مبنی بر “نه گفتن به وسوسه های سیگار و اعتیاد” حک کرده بودند. 

 

رئیس آموزش و پرورش رستم نیز در این خصوص گفت: ۸۰ درصد دانش آموزان در این حرکت نمادین شرکت کردند تا در راستای برنامه ها و تببین ضرورت مبارزه با مواد مخدر نقش آفرینی کنند .
سید اصغر حسینی افزود: با توجه به اینکه دانش اموزان به عنوان مجموعه ای که در تهدید مواد مخدر هستند لازم می باشد که اگاهی سازی شوند و همچنین این پیام را به خانواده منتقل کنند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان بهترین مبلغان مبارزه با مواد مخدر هستند گفت: تا کنون ۱۶ جلسه و همایش آسیب های مواد مخدر در سطح مدارس برگزار شده است و این برنامه ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
این همایش برای دانش آموزان و هم خانواده ها ترتیب داده شده، واحد مبارزه با آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فعالیت مناسبی در این زمینه دارد و  خوشبختانه اقدامات زیادی  را انجام داده است

طاهر ایزدی فرماندار رستم نیز در بازدید از این زنجیره ی انسانی گفت: مساله اعتیاد بلایی است که اگر با برنامه ریزی جلوی آن را نگیریم ممکن است روزبه روز خطرات آن بیشتر شود.

در جلساتی که برگزار می شود تلاشمان بر این می باشد که هم در راستای فعالیت های فرهنگی و آگاهی بخشی به خانواده ها برنامه های متنوعی اجرا کنیم و هم اینکه در جهت فعالیت های امنیتی با توزیع کنندگان مواد مخدر مبارزه شود.

وی در خصوص محور ترازیتی که از مرکز شهر مصیری عبور می کند نیز گفت: ماموران نیروی انتظامی به طور مستمر ایست بازرسی در این محور برپا می کنند و به اندازه توان خود جلوی این اقدمات را میگیرند.

نه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیرینه به اعتیاد در زنجیره انسانی شهرستان رستم مصیری

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه