رفتن به بالا
  • جمعه - 14 آبان 1395 - 03:11
  • کد خبر : ۳۰
  • مشاهده :  919 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری آزمون سوره صف و یژه کارکنان دولت توسط وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی / رادیو ممسنی + عنوان

برگزاری آزمون سوره صف و یژه کارکنان دولت توسط وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آزمون سوره صف ویژه کارکنان دولت که ( قبلا به ادارات شهرستان ممسنی از طریق این اداره ، اطلاع رسانی گردیده است) برگزار می گردد. آزمون در روز چهار شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۶ صبح الی ۲۲ شامل ۳۰ سوال چهار گزینه ای و یک سوال تشریحی از تفسیر سوره صف تالیف […]

رادیو ممسنی:

آزمون سوره صف ویژه کارکنان دولت که ( قبلا به ادارات شهرستان ممسنی از طریق این اداره ، اطلاع رسانی گردیده است) برگزار می گردد. آزمون در روز چهار شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۶ صبح الی ۲۲ شامل ۳۰ سوال چهار گزینه ای و یک سوال تشریحی از تفسیر سوره صف تالیف حجت الاسلام قرائتی می باشد.

“خبر
نورآباد
سرویس اجتماعی:
به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی آزمون سوره صف ویژه کارکنان دولت به صورت اینترنتی در روز چهار شنبه  ۱۹ آبان  از ساعت ۶ الی ۲۲ برگزار خوهد شد.
سید ابراهیم حسینی  رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ممسنی گفت:  آموزش قرآن کریم به عنوان یکی از ارکان زیربنایی توسعه فرهنگ قرآن در جامعه می باشد که با هدف تعمیم و تعمیق شناخت و ایمان به قرآن در آحاد جامعه و ارتباط و انس مستمر با آن و تحقق مضامین آیات قرآنی در رفتار فردی و اجتماعی اقشار مختلف جامعه دنبال می نماید . لذا این گونه آزمون ها در جهت ترویج  و توسعه فرهنگ  مفاهیم علوم قرانی و ایجاد فضای معنوی در محیط اداری می باشد.
وی افزود یکی از وظایف خطیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آموزش قرآن کریم و ترویج فرهنگ دینی و اسلامی می باشد .که معاونت قرانی جهت عملی شدن این امر مهم اقدام به تاسیس و حمایت از موسسات قرانی و بیت الااحزان ها و اموزش کارکنان …را در دستور کار خود قرار داده است و به این امر مهم اهتمام جدی دارد .به همین منظور آزمون سوره صف ویژه کارکنان دولت که ( قبلا به ادارات شهرستان ممسنی از طریق این اداره ، اطلاع رسانی گردیده است) برگزار می گردد.
وی اشاره کرد کسانی که تمایل داشته اند از طریق پایگاه اینترنتی معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به نشانی:www.qia.ir اقدام به ثبت نام نموده اند .لذا ازمون مذکور همراه با پانزدهمین آزمون سراسری قران و عترت  ،شامل مفاهیم و تدبیر سوره صف( رشته مستقلی ویژه کارکنان دولت که  مصوب مدیریت برنامه ریزی کشور و ۲۸ ساعت آموزشی برای کارکنان به حساب می آید) انجام می گیرد .
وی افزود: آزمون در روز چهار شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۶ صبح الی ۲۲   شامل ۳۰ سوال چهار گزینه ای و یک سوال تشریحی از تفسیر سوره صف تالیف حجت الاسلام قرائتی می باشد که از طریق همان سایت قرآنی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی همزمان در کل کشور برگزار میگردد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه