رفتن به بالا
  • سه شنبه - 27 مهر 1395 - 12:02
  • کد خبر : ۳۰۲
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : تصادف مرگبار در جاده یاسوج – اصفهان (+عکس) / رادیو ممسنی + عنوان

تصادف مرگبار در جاده یاسوج – اصفهان (+عکس) / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی:  فرمانده پلیس راه کهگیلویه وبویراحمد گفت: برخورد یک دستگاه سمند با یک کامیون در کیلومتر ۴۶ جاده یاسوج– اصفهان سه کشته بر جای گذاشت. سرهنگ منوچهر سیاهپور اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان خودروی سمند«زن و مرد جوان و دختربچه پنج ساله» یک عضو خانواده در ساعت ۲۱٫۳۰ دقیقه امشب در صحنه تصادف جان […]

رادیو ممسنی:

 فرمانده پلیس راه کهگیلویه وبویراحمد گفت: برخورد یک دستگاه سمند با یک کامیون در کیلومتر ۴۶ جاده یاسوج– اصفهان سه کشته بر جای گذاشت.

سرهنگ منوچهر سیاهپور اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان خودروی سمند«زن و مرد جوان و دختربچه پنج ساله» یک عضو خانواده در ساعت ۲۱٫۳۰ دقیقه امشب در صحنه تصادف جان باختند.
وی با اشاره به اینکه این حادثه به دلیل ناشی از انحراف به چپ خودروی سواری سمند بوده، افزود: این تصادف مجروح نداشته است.
رئیس پلیس راهکهگیلویه وبویراحمدتاکید کرد: جاده یاسوج– اصفهان حادثه خیزترین جاده ارتباطی استان در سال جاری بوده که درمجموع ۱۷ درصد از حوادث رانندگی این استان در این جاده اتفاق افتاده است.
سرهنگ سیاهپور مهمترین عامل وقوع حوادث رانندگی در این استان را در هفته ماه گذشته نیز سرعت و سبقت غیرمجاز، تجاوز و انحراف به چپ اعلام کرد و ادامه داد: ۳۰ درصد تصادفات جاده ای بین ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب رخ داده است.
وی تصریح کرد: ۳۵ درصد آمار تصادف های رانندگی مربوط به سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده در کنترل وسایل نقلیه بوده است.
سیاهپور بابیان اینکه خودروهای سواری عامل ۶۹ درصد از تصادفات در این مدت بوده است، افزود: وانت ها عامل ۱۳ درصد و موتورسیکلت ها نیز عامل ۹ درصد از تصادفات بودند.

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه