رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 آذر 1395 - 22:33
  • کد خبر : ۳۰۹
  • مشاهده :  140 بازدید
  • چاپ خبر : رجب زاده از نابودی فوتبال فارس گفت/ قشقایی شیراز را قطب فوتبال کشور می کنیم / رادیو ممسنی + عنوان

رجب زاده از نابودی فوتبال فارس گفت/ قشقایی شیراز را قطب فوتبال کشور می کنیم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: کاپیتان تیم ذوب آهن با انتقاد از مسئولان فوتبال شیراز صفحه اینستاگرام خودرا به روز رسانی کرد. مهدی رجب زاده نوشت:به نام حضرت دوست، سلام شکر مازندران و شکر هندوستان هر دو شیرین است اما این کجا و آن کجا! حرف تو دلم زیاده،فقط اینو بگم که اول مدیران و مسولان فوتبال شیراز […]

رادیو ممسنی:

کاپیتان تیم ذوب آهن با انتقاد از مسئولان فوتبال شیراز صفحه اینستاگرام خودرا به روز رسانی کرد.

مهدی رجب زاده نوشت:به نام حضرت دوست، سلام شکر مازندران و شکر هندوستان هر دو شیرین است اما این کجا و آن کجا! حرف تو دلم زیاده،فقط اینو بگم که اول مدیران و مسولان فوتبال شیراز و بعد هم یسری آدم کارنابلد و ضعیف که در حد و اندازه این لباس نبودن اول برق و بعد فجر شهید سپاسی رو نابود کردن، و چه جالب که هر جای دیگه هم پا گذاشتن حتی بیرون از استان مهمان چند هفته بودن و دست از پا دراز تر برگشت خوردن و اینها همه جزء افتخاراتشون ثبت شد و چقدر فوتبال و هواداری بیگناه تیمهایی شیراز، از دست این جماعت که به صورت چرخشی جای خود را بطور متناوب عوض میکنند، درمانده، تنها و متحمل مرگ تدریجی فوتبالی شده اند.

قشقایی شیراز را قطب فوتبال کشور می کنیم

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز گفت: قشقایی با هیأت مدیره قوی و هوادار اصیل قطب فوتبال کشور می‌شود.

روح‌الله نجف‌پور با اشاره به نتایج این تیم و همچنین برنامه‌هایی که برای ادامه کار در فوتبال کشور دارد، اظهار کرد: این تیم قبل از هر چیز به هواداران پرشور خود افتخار می‌کند.
نجف‌پور با بیان اینکه با نام قشقایی به دنبال قوم‌گرایی نیستیم و اصولا قوم‌گرایی را امری نادرست می‌پنداریم، افزود: اما معتقدیم که قومیت‌ها یک فرصت به شمار می‌رود و باید از این فرصت به درستی استفاده کرد همچنان که در هشت سال دفاع مقدس توانستیم از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که قوم‌ها دارند به خوبی استفاده کنیم.
مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز افزود: تیم قشقایی را به صورت ریشه‌دار وارد فوتبال کشور کرده‌ایم و اینطور نبوده که امتیاز تیمی را خریداری کنیم و با آن وارد فوتبال و لیگ‌های کشوری شویم بلکه ابتدا در خود شیراز در مسابقات باشگاهی موفق بودیم و سپس به زیرگروه رفتیم و در لیگ دسته سوم فوتبال کشور قهرمان شدیم و در نهایت به لیگ دسته دوم صعود کردیم.

 

پایان گزارش / منبع: تابناک

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه