رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 آذر 1395 - 22:43
  • کد خبر : ۳۱۶
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : محمدصادقی نماینده وزیر بهداشت شد / رادیو ممسنی + عنوان

محمدصادقی نماینده وزیر بهداشت شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور و نماینده اینجانب در امور جذب و آموزش دانشجویان کشورهای اسلامی منصوب می­شوید. علاوه بر این پیگیری لازم به منظور درمان مجروحین عزیز در کشورهای اسلامی که دچار آسیب گردیده­اند با هماهنگی حوزه­های ذی­ربط و خارج از روال اداری و با قید فوریت از اولویت­های کاری […]

رادیو ممسنی:

به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور و نماینده اینجانب در امور جذب و آموزش دانشجویان کشورهای اسلامی منصوب می­شوید. علاوه بر این پیگیری لازم به منظور درمان مجروحین عزیز در کشورهای اسلامی که دچار آسیب گردیده­اند با هماهنگی حوزه­های ذی­ربط و خارج از روال اداری و با قید فوریت از اولویت­های کاری شما خواهد بود.

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت دکتر شاهین محمدصادقی به عنوان مشاور و نماینده وزیر در امور جذب و آموزش دانشجویان کشورهای اسلامی منصوب شد.متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر شاهین محمدصادقی

با سلام؛

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جناب­عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور و نماینده اینجانب در امور جذب و آموزش دانشجویان کشورهای اسلامی منصوب می­شوید. علاوه بر این پیگیری لازم به منظور درمان مجروحین عزیز در کشورهای اسلامی که دچار آسیب گردیده­اند با هماهنگی حوزه­های ذی­ربط و خارج از روال اداری و با قید فوریت از اولویت­های کاری شما خواهد بود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت پیشبرد اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و خدمت به ملت شریف ایران موفق باشید.

 

دکتر سیدحسن هاشمی

 

منبع: کازرون خبر

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه