رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 آبان 1395 - 16:54
  • کد خبر : ۳۲۱
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : گودرزی به شایعات خاتمه داد:پیکری می ماند / رادیو ممسنی + عنوان

گودرزی به شایعات خاتمه داد:پیکری می ماند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: باقرگودرزی رییس اداره راه وشهرسازی ممسنی درگفتگوی تلفنی که تحریریه ندای لر با وی داشتند گفت:اخیرا شایعاتی از طرف عده ای مبنی بر اینکه قرار است من به عنوان فرماندار ممسنی معرفی  شوم پخش شده است که قویا آن را کذب محض عده ای می دانم. گودرزی افزود:مهندس پیکری از نیروهای بسیار خوب […]

رادیو ممسنی:

باقرگودرزی رییس اداره راه وشهرسازی ممسنی درگفتگوی تلفنی که تحریریه ندای لر با وی داشتند گفت:اخیرا شایعاتی از طرف عده ای مبنی بر اینکه قرار است من به عنوان فرماندار ممسنی معرفی  شوم پخش شده است که قویا آن را کذب محض عده ای می دانم.

گودرزی افزود:مهندس پیکری از نیروهای بسیار خوب وکاربلد دولت تدبیر وامید است ولی عده ای که پیشرفت شهرستان را نمی خواهند برای به حاشیه بردن کارکرد مسئولین ومدیران دست به شایعه سازی می زنند.

رییس اداره راه ممسنی بیان کرد:تاکنون در این زمینه هیچ شخصی و از هیچ جایی با من صحبتی نشده است واز مردم انتظار دارم به شایعات گوش ندهند واجازه دهند فرماندار شهرستان کارش را انجام دهد.

این مسئول شهرستانی تصریح کرد:وجود همه ی تفکرات و گرایش های سیاسی برای پیشرفت جامعه نیاز است وباید خوشحال باشیم که در سایه ی تفاوت ها جامعه هم در پیشرفت است.

باقرگودرزی در پایان یادآور شد:مهندس رهام پیکری یک فرماندار با اصالت ومردم داری است که وجود وی در شهرستان نیاز است و به خوبی هم توانسته عملکرد چشمگیری به نمایش بگذارد.

قابل ذکر می باشد که در روز های اخیر خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر عزل رهام پیکری وبا قر گودرزی به عنوان جایگزین وی در فضای مجازی دست به دست می شد.

انتهای پیام/اسدی

 

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه