رفتن به بالا
  • شنبه - 6 آذر 1395 - 15:52
  • کد خبر : ۳۵۰
  • مشاهده :  150 بازدید
  • چاپ خبر : کاریکاتور: کلید سد پارسیان / رادیو ممسنی + عنوان

کاریکاتور: کلید سد پارسیان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: درحالی این روزها پروژه سد پارسیان ممسنی به تعطیلی کشیده شده است که انگار دولت چندان تمایلی برای راه اندازی مجدد آن ندارد و نماینده شهرستان ممسنی نیز در نامه ای به رئیس جمهور این موضوع را گوشزد کرد. به گزارش خبرنگار نورآنلاین، با وجود اینکه فاز اول سد پارسیان ممسنی با سرعت […]

رادیو ممسنی:

درحالی این روزها پروژه سد پارسیان ممسنی به تعطیلی کشیده شده است که انگار دولت چندان تمایلی برای راه اندازی مجدد آن ندارد و نماینده شهرستان ممسنی نیز در نامه ای به رئیس جمهور این موضوع را گوشزد کرد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، با وجود اینکه فاز اول سد پارسیان ممسنی با سرعت بسیار مناسبی درحالی انجام بود متاسفانه از ابتدای سال ۹۴ با مشکلات اعتباری روبرو شد و از آن تب و تاب اولیه افتاد و هم اکنون نیز به تعطیلی کشیده شده است.

مردم چشم انتظارند تا این پروژه بسیار مهم ممسنی ، پا در فاز دوم خود بگذارد و انتظار می رود دولت مردان توجه ویژه ای کنند. دکتر مسعود گودرزی نیز در نامه ای به رئیس جمهور خواستار توجه ویژه به این پروژه شد و به عنوان نماینده مردم ممسنی و رستم این دغدغه و درخواست اهالی شهرستان را به گوش رئیس جمهور رساند.

حال باید دید  که واکنش دولت مردان و بویژه رئیس جمهور برای این پروژه امید بخش نورآبادی ها چه خواهد بودو کلید تدبیر را به چه سمتی می چرخوانند.

کاریکاتور سد پارسیان <a href=ممسنی” src=”http://noronline.ir/files/images/95-Azar/00256af9_%20%D8%B3%D8%AF%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%86.jpg” style=”width: 399px; height: 348px; border-width: 2px; border-style: solid; margin: 5px 63px;”/>

 

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه