رفتن به بالا
  • شنبه - 6 آذر 1395 - 18:18
  • کد خبر : ۳۵۷
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : چرا با سیاسی جلوه دادن مسائل، آدم را دلسرد می کنید / رادیو ممسنی + عنوان

چرا با سیاسی جلوه دادن مسائل، آدم را دلسرد می کنید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آیا این همه خدمات را در شهر نمی بنید! ؟ این حرفها و صحبت ها منصفانه نیست. دشتی رئیس مخابرات ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین در انتقاد به نامه گلایه آمیز ابوطالب کریمی عضو شورای شهر خومه زار گفت: قرار است در خومه زار برای افزایش خدمات رسانی به همشریان دکل ۴۲ […]

رادیو ممسنی:

آیا این همه خدمات را در شهر نمی بنید! ؟ این حرفها و صحبت ها منصفانه نیست.

دشتی رئیس مخابرات ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین در انتقاد به نامه گلایه آمیز ابوطالب کریمی عضو شورای شهر خومه زار گفت: قرار است در خومه زار برای افزایش خدمات رسانی به همشریان دکل ۴۲ متری نصب شود. با حضور کارشناسان طرح این دکل آماده شده است و در زمان نقشه برداری رئیس شورای شهر حاضر بود اما تنها پس از یک روز این اقدام یک عضو شواری شهر نامه ای عجیب می نویسد.

نقشه دکل مخابرات <a href=ممسنی” src=”http://noronline.ir/files/images/95-Azar/61e08632_photo_2016-11-25_23-43-25.jpg” style=”width: 400px; height: 225px; border-width: 2px; border-style: solid; margin: 5px 63px;”/>

اقای کریمی در این نامه ی خود نوشته است: مسوولین مخابرات شهرستان و استان:؛ با ابراز تاسف فراوان در عصر ارتباطات، گاها شاهد عدم آنتن دهی و اکثرا ضعف آنتن دهی خطوط موبایل همراه اول و ایرانسل و عدم پوشش سایر اپراتورها میباشیم. البته پایین بودن سرعت اینترنت و عدم ارتقا آن به ۳G و ۴Gو سایرمشکلات آن با پیشوند شهریت اصلا هم خوانی ندارد.

 

وی این موضوع را به سیاست ربط داده و نوشته است: شایسته است نماینده محترم شهرستان جناب آقای دکتر گودرزی در جایگاه عالی نظارت با همکاری دولت در انتخاب مدیران، از افراد دارای روحیه جهادی، توانمند و دلسوز بهره جویند و ضمنا اقدامی آجل جهت رفع مشکلات مردم خومه زار نمایند.

 

اما ایشان باید بدانند که با نصب این دکل تمام خدمات ۳G و ۴G  و … در شهر خومه زار و رازیانه کاری ارائه خواهد شد که امیدواریم تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد. با شهرداری هماهنگ شده ایم تا این دکل درحریم جاده نباشد اما انگار این عضو شورا از این موضوع اطلاع نداشتند و این نامه را نوشته اند. اینگونه حرف زدم خت آدم را دلسرد می کند.

 

در خومه زار  از نظر اینترنت پرسرعت ADSL مشکلی وجود ندارد همچنین هم اکنون ۸۰ درصد منطقه دارای انتن دهی مناسبی است. بدانید از سال ۹۲ پیگیر افزایش  دکل بودیم و ۳ بار کارشناس از تهران آمدند اما منطقه ی مدنظر را تایید نمی کردند تا اینکه بالاخره در اخرین بازدید تایید شد.

 

انتظار نداریم شورا بدون مطالعه این حرف ها را بزنند و سیاسی عمل کنند. با وجود شرکت همراه اول در خومه زار و وضعیت مناسب اینترنت مشترکین خانگی و خدمات زیادی که در این منطقه ارائه شده است نباید مسایل را به صورت سیاسی بزرگ جلوه بدهند و عنوان کنند که مدیران غیر کارآمد هستند مگر این همه خدمات را نمی بنید این حرفها و صحبت ها منصفانه نیست.

 

البته به گزارش خبرنگار ما، رئیس شورای شهر خومه زار معصوم جهانپور چندی پس از آن نامه ی عضو شورای شهر، در نامه ای جداگانه عنوان کرده بود که :  در خصوص آنتن دهی همراه اول با رایزنی های این شورا در ماه جاری قرار است که دکل ۲۴ متری مخابرات به دکل ۴۲ متری ارتقاء پیدا کند و یقیناٌ پس از این وضعیت آنتن دهی در شهر بهبود خواهد یافت و همچنین قرار است اینترنت همراه اول به ۳G و ۴G ارتقاء داده شود تا وضعیت اینترنت هم بهبود یابد.

معصوم جهانپور رئیس شورای شهر خومه زار

 

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه