رفتن به بالا
  • شنبه - 6 آذر 1395 - 21:39
  • کد خبر : ۳۶۰
  • مشاهده :  117 بازدید
  • چاپ خبر : برای فرهنگ سازی ابتدا مخاطب شناسی کنید / رادیو ممسنی + عنوان

برای فرهنگ سازی ابتدا مخاطب شناسی کنید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرماندار شهرستان رستم گفت: برای اینکه برنامه های فرهنگی و مذهبی پرشور و باشکوهی داشته باشیم باید اولا مخاطبین خود را بشناسیم به گزارش نورآنلاین، محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رستم خبر داد و گفت این جلسه با […]

رادیو ممسنی:

فرماندار شهرستان رستم گفت: برای اینکه برنامه های فرهنگی و مذهبی پرشور و باشکوهی داشته باشیم باید اولا مخاطبین خود را بشناسیم

به گزارش نورآنلاین، محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رستم خبر داد و گفت این جلسه با موضوع هر چه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های فرهنگی و مذهبی شهرستان و با حضور کلیه اعضا در محل دفتر امام جمعه  شهر مصیری برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام خرسندی امام جمعه شهرستان رستم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج گفت: با توجه به اینکه مراسم ارتحال پیامبر عظیم الاشان اسلام و همچنین سبط گرامی ایشان امام حسن مجتبی (ع) در ۲۸ صفر و همچنین شهادت مظلومانه هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت را روز چهارشنبه ۳۰صفر پیش رو داریم باید تمام تلاش خود را در جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مناسبتها داشته باشیم.

حجت الاسلام خرسندی در ادامه افزود: ما در این رابطه برنامه ریزی های خیلی خوبی انچام دادیم از جمله مداحی، عزاداری، قرائت دعا  و سینه زنی که ان شاالله مردم مومن و متدین شهرستان رستم به احترام پیامبر اکرم و فرزندان ایشان امام حسن مجتبی (ع) و همچنین امام غریب حضرت رضا (ع) انجام خواهند داد.

مهندس طاهر ایزدی فرماندار شهرستان رستم نیز از سخنرانان این جلسه بودند که ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفتند امیدواریم همانجور که بسیجیان دلاور ما در طول هشت سال دفاع مقدس  با همت و روحیه وصف ناپذیر خود برای حفظ کیان این مرز و بوم جنگیدند کماکان بسیجیان ما همان روحیه را داشته باشند.

طاهر ایزدی گفت: یکی مهمترین اهداف دشمن در این روزها ایجاد ناامنی و رعب و وحشت برای زائرین امام حسین (ع)و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت بود که با تلاش سربازان گمنام امام زمان این نقشه دشمنان نقش برآب شد و دیدیم که میلیون ها زائر و عاشقان امام حسین (ع) با کمال امنیت و آرامش به زیارت کربلا معلی مشرف شدند.

فرماندار رستم افزود: برای اینکه برنامه های فرهنگی و مذهبی پرشور و باشکوهی داشته باشیم باید اولا مخاطبین خود را بشناسیم وبا توجه به خواسته ها و علایق آنها برنامه ریزی داشته باشیم و راهبرد ما در اجرای برنامه ها دستوری نباید باشد بلکه متناسب با خواسته های مخاطبین خود عمل کنیم .

ایزدی گفت: حوزه مسائل فرهنگی ابعاد بسیار زیادی دارد و همه باید دست به دست هم در جهت بالا بردن فرهنگ شهرستان خود برنامه ریزی و مدیریت داشته باشیم.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه