رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 آذر 1395 - 15:05
  • کد خبر : ۳۶۵
  • مشاهده :  175 بازدید
  • چاپ خبر : حال علی سامره خوب است / رادیو ممسنی + عنوان

حال علی سامره خوب است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: کتف علی سامره بازیکن سابق استقلال دیشب در بیمارستان ولی عصر ممسنی به تیغ جراحان داده شد. اتوبوس تیم فوتبال زاگرس چهارمحال و بختیاری دیشب در محور یاسوج- بابامیدان با صخره برخورد کرد و این برخورد باعث شد تا اتوبوس واژگون شود و تعدادی از مسافران این اتوبوس مصدوم شوند. این اتوبوس که […]

رادیو ممسنی:

کتف علی سامره بازیکن سابق استقلال دیشب در بیمارستان ولی عصر ممسنی به تیغ جراحان داده شد.

اتوبوس تیم فوتبال زاگرس چهارمحال و بختیاری دیشب در محور یاسوج- بابامیدان با صخره برخورد کرد و این برخورد باعث شد تا اتوبوس واژگون شود و تعدادی از مسافران این اتوبوس مصدوم شوند.

این اتوبوس که حامل ۲۴ نفر مسافر بوده به دلیل نقص فنی و از کار افتادن ترمز با صخره برخورد کرد که چند نفر به شدت زخمی و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

 خبرهایی که رسیده حاکی از آن است که علی سامره سرمربی تیم زاگرس، به دلیل شکستگی کتف به بیمارستان نورآباد ممسنی منتقل شد و تا تحت عمل جراحی قرار گیرد.عمل جراحی روی او انجام شد و حال او رضایت بخش گزارش شده است. تعداد دیگری از مصدومین به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل و اکنون تحت مداوا هستند.

تصویر علی سامره را پس از عمل جراحی می بینید:

علی سامره در <a href=ممسنی” src=”http://noronline.ir/files/images/95-Azar/31ad7cb7_74947751_82430702accce.jpg” style=”width: 401px; height: 236px; border-width: 2px; border-style: solid; margin: 5px 63px;”/>

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه