رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 آذر 1395 - 15:14
  • کد خبر : ۳۶۶
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : نماینده ممسنی: بیمارستان نورآباد را تایید نمی کنیم/ در شان مردم نیست / رادیو ممسنی + عنوان

نماینده ممسنی: بیمارستان نورآباد را تایید نمی کنیم/ در شان مردم نیست / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مسعود گودرزی در دیدار با با رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس از وضعیت مسائل حوزه بهداشت در ممسنی گلایه و خواستار توجه ویژه ای شد. به گزارش نورآنلاین، نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، برای سومین بار، روز شنبه ۶ آذرماه به دیدار دکتر ایمانیه ریاست دانشگاه علوم پزشکی و […]

رادیو ممسنی:

مسعود گودرزی در دیدار با با رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس از وضعیت مسائل حوزه بهداشت در ممسنی گلایه و خواستار توجه ویژه ای شد.

به گزارش نورآنلاین، نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، برای سومین بار، روز شنبه ۶ آذرماه به دیدار دکتر ایمانیه ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان فارس رفت و مسائل و مشکلات مراکز بهداشتی و درمانی را با وی در میان گذاشت و خواستار تسریع در روند عملیاتی شدن مصوبات نشست های قبلی گردید.

در این دیدار گودرزی با تاکید بر اهمیت حوزه بهداشت و درمان بیان کرد: این حوزه در اولویت های کاری بنده قرار دارد و باید در جهتی حرکت نماییم که خدمات بهداشتی و درمانی، ضمن روند افزایشی، در تمام مناطق جغرافیایی، بصورت متوازن و عادلانه توزیع گردد.

نماینده ممسنی و رستم افزود: شهرستان های ممسنی و رستم با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص خود، قرار گرفتن در محورهای جاده ای پرتردد، فقر و محرومیت های ملموس در تمامی ابعاد و حوزه ها، و همچنین جمعیت رو به رشد و… توجه بیشتر و اساسی تری در حوزه بهداشت و درمان را می طلبد تا بتواند به خوبی پاسخگوی نیازها و مطالبات مردم در این خصوص باشد و با تلاش ها و پیگیری های جدی تر، وضعیت رو به افول حوزه سلامت در گذشته بتواند هرچه سریعتر جبران شود.

 

دکتر گودرزی در ادامه بیان کرد: در بازدیدی که از وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه داشتم، مسائلی را مشاهده کردم که جای تأسف داشت. هر کجا بهداشت و درمان نباشد، قطعا باعث رنج مردم می شود؛ ما باید با دید جهادی و انقلابی به حوزه بهداشت و درمان ورود نماییم.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه اظهار داشت: ضمن تاکید ویژه بر تسریع در روند عملیات ساخت بیمارستان رستم، ما امکانات بیمارستان ولیعصر ممسنی را به عنوان تنها بیمارستان حوزه انتخابیه، تایید نمی کنیم و در شأن مردم منطقه نمی دانیم و به منظور تکمیل تجهیزات و امکانات و رفع کمبودهای نیروی انسانی متخصص برای رفاه حال مردم عزیز ممسنی و رستم، همانطوری که در چند وقت قبل با وزیر بهداشت و درمان دیداری داشته ام، باز بصورت ویژه از طریق وزیر محترم، پیگیری های لازم را انجام خواهم داد.

 

در این دیدار دکتر ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی فارس نیز از پیگیری های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و از حائز اهمیت بودن موضوع بهداشت و درمان مردم در نظر نمایندگان ابراز خرسندی کرد و افزود: حضور نمایندگاه مردم در کنار دولت یعنی حضور مردم در کنار دولت و این امر موجب ایجاد همتی مضاعف در بدنه دولت به ویژه خادمین مردم در حوزه سلامت میشود.

دکتر ایمانیه در ادامه ضمن قول مساعد برای عملیاتی شدن مصوبات نشست های قبلی خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم خدمات شایسته ای به مردم ارائه نماییم از هیچ اقدام و عملی در این خصوص فروگذار نخواهیم بود و در این راه خوشبختانه عنایت و توجه مسئولان ارشد استانی و دلسوزی و احساس مسئولیت نمایندگان استان را در کنار تلاش های خود داریم.

​پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه