رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 اسفند 1395 - 17:15
  • کد خبر : ۳۷۴۸
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : اعزام ۱۲۰ زائر در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب / رادیو ممسنی + عنوان

اعزام ۱۲۰ زائر در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نورآباد گفت: ۱۲۰ نفر از بسیجیان ممسنی و رستم در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند. امید نصیبی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین با اشاره به اعزام اولین کاروان راهیان نور عمومی شهرستان های ممسنی و رستم اظهار داشت: پیش از این ۵ کاروان […]

رادیو ممسنی:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نورآباد گفت: ۱۲۰ نفر از بسیجیان ممسنی و رستم در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

امید نصیبی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین با اشاره به اعزام اولین کاروان راهیان نور عمومی شهرستان های ممسنی و رستم اظهار داشت: پیش از این ۵ کاروان راهیان نور دانش آموزی و کاروان های دانشجویی به منطقه اعزام شده بودند و برای هفته های آینده یک کاروان عمومی ویژه خواهران نیز پیش بینی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نورآباد افزود: با تدابیر صورت گرفته در منطقه آماده خدمات رسانی به بسیجان و خانواده ها در ایام نوروز هستیم و حسینه ای در خرمشهر برای این منظور مهیا شده است.

اولین کاروان راهیان نور عمومی این شهرستان در قالب ۳ دستگاه اتوبوس به استعداد ۱۲۰ نفر خواهد بود و به همراه هر دستگاه اتوبوس راوی، امدادگر و روحانی ازعام خواهد شد تا در طول مسیر نیز خدمات رسانی به زائران صورت گیرد.

اعزام بسیجیان ممسنی به راهیان نور

نصیبی با اشاره به فضای معنوی حاکم بر کاروان‌های راهیان نور گفت: اهیان‌نور فرصتی مناسب برای تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و بستر فرهنگی با نگاه انقلابی را تأمین می‌کند. راهیان‌نور به برکت خون پاک شهید و ادعیه خالصانه‌ای که شهدا در آن محل و مکان داشتند موجب رشد معنویت در انسان می‌شود.

فرمانده سپاه نورآباد ادامه داد: در این اردوهای سه‌روزه زائران علاوه ‌بر اینکه با جغرافیای مناطق عملیاتی دفاع مقدس آشنا می‌شوند با حضور در برنامه‌های فرهنگی ضمن آشنایی با سیرۀ رفتاری شهدا و حماسه‌سازی‌های آنان به خودسازی معنوی خواهند پرداخت.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه