رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 اسفند 1395 - 17:50
  • کد خبر : ۳۷۵۰
  • مشاهده :  86 بازدید
  • چاپ خبر : آمادگی مدارس ممسنی برای اسکان روزانه هزار مسافر نوروزی / رادیو ممسنی + عنوان

آمادگی مدارس ممسنی برای اسکان روزانه هزار مسافر نوروزی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: با آماده سازی ۳۲ مدرسه در شهرهای نورآباد و خومه زار امکان اسکان بیش از هزار مسافر نوروزی مهیا شده است. داریوش اسدی مدیریت آموزش و پرورش ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین بیان داشت: با تدابیری که صورت گرفته ۳۲ مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است. این مدارس به […]

رادیو ممسنی:

با آماده سازی ۳۲ مدرسه در شهرهای نورآباد و خومه زار امکان اسکان بیش از هزار مسافر نوروزی مهیا شده است.

داریوش اسدی مدیریت آموزش و پرورش ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین بیان داشت: با تدابیری که صورت گرفته ۳۲ مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است. این مدارس به دو دسته ی الف و ب تقسیم گردیده اند که دسته ب مانند سالهای گذشته دارای امکانات معمولی است اما تلاش شده است تا ۵ مدرسه با امکانات ویژه مهیا و آماده میزبانی از مسافران نوروزی باشد.

اسدی با اشاره به اینکه ستاد مرکزی اسکان در واحد تعاون اداره آموزش و پرورش قرار گرفته است ، افزود: علاوه بر شهر نورآباد، ۵ مدرسه نیز در شهر خومه زار جهت اسکان در نظر گرفته شده است.

وی هزینه های اسکان را مطابق با ابلاغیه وزارت عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ها صورت می گیرد تا مسافران نورزی در شهرستان ممسنی در آرامش و امنیت اوقات فراغت خود را سپری کنند لذا در این راستا جلسات متعددی با ادارات و نهادهای مختلف برگزار شده است و مقرر گردیده در صورت بارش باران ادارات مرتبط امکانات خود را در اختیار معاونت اسکان قرار دهند تا اسکان مسافران به خوبی صورت گیرد. هرچند که آموزش و پرورش آمادگی اسکان روزانه ۱۰۰۰ مسافر را دارد.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه