رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 اسفند 1395 - 20:00
  • کد خبر : ۳۷۵۳
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : هر دواطلب شورا برای ثبت نام باید ۳۷ هزار تومان بپردازد / رادیو ممسنی + عنوان

هر دواطلب شورا برای ثبت نام باید ۳۷ هزار تومان بپردازد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: صدها نفر در ممسنی برای انتخابات شورا ثبت نام خواهند کرد تا در آمد نجومی برای اداره پست باشد! به گزارش خبرنگار نورآنلاین این روزها بحث ثبت نام دواطلبین شوراها داغ داغ است. باید هر دواطلبی از هم اکنون مدارک مورد نیاز بویژه سوء پیشینه را آماده کند تا در ۳۰ فروردین ماه […]

رادیو ممسنی:

صدها نفر در ممسنی برای انتخابات شورا ثبت نام خواهند کرد تا در آمد نجومی برای اداره پست باشد!

به گزارش خبرنگار نورآنلاین این روزها بحث ثبت نام دواطلبین شوراها داغ داغ است. باید هر دواطلبی از هم اکنون مدارک مورد نیاز بویژه سوء پیشینه را آماده کند تا در ۳۰ فروردین ماه با مراجعه به فرمانداری یا بخشداری ها اقدام به ثبت نام کنند.

جالب آنکه برای این کار ۳۷ هزار تومان بایت پست مدرک سوء پیشینه از هر دواطلب اخذ می شود. این کار برای آن تصویب شده تا میزان عبور و مرور و کار اداری کاهش یابد اما در واقع اجرای این طرح برای کلان شهرهایی چون تهران و شیراز بسیار مفید است اما برای شهرستان ها و مناطق کوچک تر هزینه ای مازاد است و نه تنها سرعت ثبت نام را افزایش نمی دهد بلکه یک پرسه ی اداری اضافی است.

طبق تجربیات انتخابات قبل پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ نفر در حوزه شهری و بیش از ۵۰۰ نفر در حوزه روستایی اقدام به ثبت نام کنند که با یک چرتکه اندازی ساده می توان فهمید که چه در آمد نجومی برای اداره پست مهیا شده است.

برخی از دواطلبان نسبت به این موضوع اعتراض دارند و معتقدند که این روند به گونه ی ساده تری نیز می شد برنامه ریزی شود. در واقع می توان فهمید که برنامه ریزان کشور چندان توجه ای برای شهرستان های کوچک ندارند و تمام برنامه ریزی خود را بر اساس کلان شهر تهران می نویسند.

پاین گزارش /۲۲۴۲۲۴

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه