رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 اسفند 1395 - 11:20
  • کد خبر : ۳۷۶۱
  • مشاهده :  102 بازدید
  • چاپ خبر : متخلفان انتخابات قبل ممسنی به ۱۵سال حبس محکوم شدند / رادیو ممسنی + عنوان

متخلفان انتخابات قبل ممسنی به ۱۵سال حبس محکوم شدند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرماندار ممسنی: در انتخابات شورا و ریاست جمهور در صورت مشاهده تخلفی با جدیت برخورد خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار نورآنلاین، رهام پیکری فرماندار ممسنی بیان داشت: ۲۹ اسفند ثبت نام رسمی داوطلبان انتخابات شورا آغاز خواهد شد و با وجود تعطیلات ایام نوروز تمهیدات لازم پیش بینی شده است تا روند ثبت […]

رادیو ممسنی:

فرماندار ممسنی: در انتخابات شورا و ریاست جمهور در صورت مشاهده تخلفی با جدیت برخورد خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، رهام پیکری فرماندار ممسنی بیان داشت: ۲۹ اسفند ثبت نام رسمی داوطلبان انتخابات شورا آغاز خواهد شد و با وجود تعطیلات ایام نوروز تمهیدات لازم پیش بینی شده است تا روند ثبت نام در شرایط مناسبی انجام گیرد.

پیکری افزود: تلاش می شود تا انتخاباتی در شان مردم برگزار شود لذا ۲۰۹ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است و امیدواریم با همکاری مردم و مسئولین شاهد برگزاری انتخابات امن و سالم باشیم.

در بحث تخلفات انتخاباتی در صورت مشاهده و اقدام هر شهروندی با جدیت برخورد خواهیم کرد. و برایمان افراد و طوایف فرقی نخواهد داشت. در انتخابات قبل و حوالی ساعت ۹ صبح برخی از دارندگان کارت جعلی در شعب اخذ رای شناسایی و حدود ۹۰ نفر در این راستا دستگیر شد و تخلف آنها مشهود نسبت به این مساله اقرار کرده اند که برای ۷۶ نفر آنها حکم خورده است و به حبس بین ۱۸ ماه تا ۱۵ سال محکوم شدند هر چند هنوز این حکم قطعی نیست و در دادگاه تجدید نظر درحال بررسی است.

اما درخواست داریم مراجع قضایی و قانونی با مصوبان اصلی این جرم به شدت برخورد کنند و نسبت به اغفال شوندگان نیز تخفیف هایی در نظر بگیرند.

وی با اشاره به اینکه ۲ هزار نیروی امنیتی روز انتخابات در ممسنی حاضر بودند گفت: حوالی ساعت ۱۳ درگیری هایی در برخی از مناطق رخ داد که در این جریان نیز ۸۰ حکم نفر صادر خواهد شد و برخی نیز تیراندازی کرده اند که در آینده نزدیک حکم آنها صادر مشخص می گردد.

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه