رفتن به بالا
  • جمعه - 7 آبان 1395 - 23:46
  • کد خبر : ۳۷۸
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : دربی ممسنی با دعوا خاتمه یافت! / رادیو ممسنی + عنوان

دربی ممسنی با دعوا خاتمه یافت! / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر به نقل از دیار ممسنی در هفته ی چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس دیدار تیمهای همشهری لیدوما و امیرکبیر ممسنی اگرچه با حلقه اتحاد و عکس یادگاری بازیکنان دو تیم آغاز شد اما پایان جنجالی داشت.   اگرچه پیشتر نیز قابل پیش بینی بود که این […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر به نقل از دیار ممسنی در هفته ی چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس دیدار تیمهای همشهری لیدوما و امیرکبیر ممسنی اگرچه با حلقه اتحاد و عکس یادگاری بازیکنان دو تیم آغاز شد اما پایان جنجالی داشت.

 

اگرچه پیشتر نیز قابل پیش بینی بود که این بازی حساسیت های زیادی داشته باشد و حتی حلقه اتحاد و عکس یادگاری بازیکنان در ابتدای مسابقه نیز نتوانست  حساسیت این بازی را کاهش دهد.

 

sam_2668sam_2653

sam_2669-1

حضور پرتعداد تماشاگران بر رفتار تعدادی از بازیکنان تاثیر گذار بود در چند صحنه بازیکنان دوتیم بخاطر خطا باهم وارد بحث میشدند که با وساطت بازیکنان باتجربه خاتمه پیدا میکرد.

 

اما با پایان مسابقه تعدادی از تماشاگران به هواخواهی بازیکنان مورد علاقه شان وارد زمین مسابقه شدند و باعث شد درگیری بین بازیکنان نیز تشدید شود که تلاش مربیان دو تیم برای کنترل بازیکنان و تماشاگران قابل تحسین بود.

 

sam_2673-1

انتظار میرفت مسئولین شهرستان برای این بازی که حساسیت های زیادی داشت تدابیر امنیتی مناسب اتخاذ کنند.

 

sam_2674

انتهای پیام/ا

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه