رفتن به بالا
 • سه شنبه - 9 آذر 1395 - 23:05
 • کد خبر : ۴۰۱
 • مشاهده :  125 بازدید
 • چاپ خبر : آیا نماینده ممسنی تمایلی به استیضاح وزیر راه دارد؟ / رادیو ممسنی + عنوان

آیا نماینده ممسنی تمایلی به استیضاح وزیر راه دارد؟ / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون نیز به موضوع سانحه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان ورود می‌کند گفت: استیضاح وزیر راه حق مجلس است اما اینکه عملی شود هنوز در فرآیند کار است. به گزارش نورآنلاین، نماینده مردم شهرستان‌های رستم و ممسنی با […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون نیز به موضوع سانحه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان ورود می‌کند گفت: استیضاح وزیر راه حق مجلس است اما اینکه عملی شود هنوز در فرآیند کار است.

به گزارش نورآنلاین، نماینده مردم شهرستان‌های رستم و ممسنی با اشاره به تعطیلی این هفته مجلس خاطرنشان کرد: به طور قطع در مذاکراتی که بین مجموعه و نمایندگان انجام می‌شود آنچه را که خطای واقعی برای مجریان باشد،گذشت در آن نخواهد بود و باید نسبت به آن مسئولیت داشته باشند.

این نماینده مجلس گفت: اما آنچه خطای فنی است و محدودیت‌هایی خارج از مدیریت اجرایی راه و شهرسازی است به طور قطع هیچ منطقی نمی‌پذیرد که وزیر باید نسبت به این موضوع پاسخ دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به ورود این کمیسیون به سانحه قطار در سمنان گفت: کمیسیون امنیت ملی، در عموم مسائلی که به نوعی مربوط به امنیت مردم باشد ورود پیدا می‌کند.

برگرفته شده از تین نیوز

  کمیسیون امنیت ملی به قضیه حادثه قطارها در سمنان ورود خواهد کرد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه