رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 آذر 1395 - 00:36
  • کد خبر : ۴۱۱
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : از اشتباه دادن دارو تا اعتراض مردم به رییس بیمارستان ممسنی برای کمبود پزشک / رادیو ممسنی + عنوان

از اشتباه دادن دارو تا اعتراض مردم به رییس بیمارستان ممسنی برای کمبود پزشک / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – با بینندگان :یکی از شهروندان ممسنی با نام ” حسینی” در پیام ارسالی به این پایگاه خبری نوشت: ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه ظهر مورخ نهم آذر ۹۵ وضعیت درب اتاق پزشک بیمارستان ولیعصر ممسنی پر از بیمار بود. لذا مجبور شدیم با مراجعه به دفتر مدیریت و مذاکره با […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد با بینندگان :یکی از شهروندان ممسنی با نام ” حسینی” در پیام ارسالی به این پایگاه خبری نوشت: ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه ظهر مورخ نهم آذر ۹۵ وضعیت درب اتاق پزشک بیمارستان ولیعصر ممسنی پر از بیمار بود.

لذا مجبور شدیم با مراجعه به دفتر مدیریت و مذاکره با رئیس بیمارستان جناب آقای محمودی در خصوص شلوغی صف ویزیت و صف ملاقات دکتر که بالغ بر یک ساعت و ربع صف انتظار بود اعتراض کنیم.

این شهروند مدعی است که مسئولین بیمارستان به وی اینگونه پاسخ داده اند که: اولا اینکه پزشک نداریم خب چکار کنیم. دوما اینجا اتفاقات است و نمیتوانیم پاسخگوی مراجعین سرماخوردگی نباشیم!
وی در ادامه یادداشت خود عنوان کرده است: درحالیکه علت عدم نظارت است و دو نفر مسئول ویزیت بود که یکنفر حضور داشت. و بیمارستان باید در ایام شلوغی بیمارستان دکتر اضافه نماید.
این موضوعات باعث درگیری لفظی بسیار شدید و گاها نفرین بین مراجعین و کارمند بیمارستان گردید.

از اشتباه دادن دارو تا اعتراض مردم به رییس بیمارستان <a href=ممسنی برای کمبود پزشک” title=”از اشتباه دادن دارو تا اعتراض مردم به رییس بیمارستان ممسنی برای کمبود پزشک” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1395/9/10/16979_228.jpg”>

همچنین قبلا نیز یک کانال تلگرامی با نشر یادداشتی خبر از دادن داروی اشتباه به بیماری در داروخانه این بیمارستان متشر کرده بود که به شرح زیر است:

تلگرام قشقایی های ممسنی و رستم ؛ یکی از شهروندان نورابادی که جهت درمان به بیمارستان ولیعصر ممسنی مراجعه کرده بود شاهد رخ دادن یک اتفاق در بیمارستان ولیعصر این شهرستان بوده که برای این پایگاه خبری ارسال کرده است.
در این اتفاق دادن داروی اشتباه به یک بیمار از سوی پرسنل داروخانه بیمارستان مورد بحث است.
بر اساس متن ارسالی وی یکی از بیماران جهت دریافت دارو به داروخانه بیمارستان مراجعه کرده است و پرسنل داروی وی را اشتباها به شخص دیگری تحویل دادند که این موضوع با مطالبه بیمار اصلی حساس شد و پرسنل به اتفاقات مراجعه کردند و موفق به پیدا کردن بیمار نشدند.
وی ادامه میدهد سپس از طریق شماره تماس ثبت شده در سیستم وی را مطلع کرده و از رخ دادن هر اتفاق ناگواری جلوگیری شد.
این شهروند عنوان میکند؛ امید است پرسنل دقت کنند تا از اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنند.
چه بسا این دارو اشتباها به افرادی داده میشد که تبعات ان دامن گیر بود ، مانند قربانی شدن فرزند یک خانم باردار.
وی پیشنهاد کرده است مسئولین میتوانند با افزایش پرسنل در شیفت شب در قسمت هایی مانند داروخانه و رادیولوژی رخ دادن چنین اشتباهاتی را کاهش دهند.

شایان ذکر است انتشار این پیام شهروند نورآباد ممسنی به معنای تایید و یا تکذیب خبر نبوده و این پایگاه خبری به دنبال ایجاد فضای تبادل و انتشار مطالب است و به صورت کامل آن را رد یا قبول نمی کند و حق پاسخگویی را برای مدیران بیمارستان قائل است.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه