رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 آذر 1395 - 00:45
  • کد خبر : ۴۱۵
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : پیام بخشدار سرنا به یادواره فرزندان عاشورایی روستای اکبری شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

پیام بخشدار سرنا به یادواره فرزندان عاشورایی روستای اکبری شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:پیام بخشدار سرنا به یادواره فرزندان عاشورایی روستای اکبری شهرستان رستم به شرح زیر میباشد: بسم الله الرحمن الرحیم تکریم شهیدان، تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دلهای نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است_مقام معظم رهبری بیش از ربع قرن از آن سالهای حماسه و جهاد […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:پیام بخشدار سرنا به یادواره فرزندان عاشورایی روستای اکبری شهرستان رستم به شرح زیر میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

تکریم شهیدان، تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دلهای نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است_مقام معظم رهبری

بیش از ربع قرن از آن سالهای حماسه و جهاد می گذرد و هنوز حرارت معنوی آن جانبازی ها و شهادت هایی که به رهبری امام خمینی کبیر( ره ) و یاران باوفایش صورت گرفت، در سینه ها، و قلوب مومنین احساس می شود و به ضربان ایمان می افزاید.

شهدای ما که همگی فرزندانی از جنس فرزندان عاشورایی بودند با تبعیت از حماسه سرخ عاشورا در مکتب حضرت امام حسین (ع ) درس ایثار و شهادت آموختند و با الگوبرداری از یاران و انصار حضرت اباعبدالله (ع ) و ائمه معصومین(ع ) پرچمدار نهضت حسینی در خاک ایران اسلامی شدند.

و اکنون در تداوم مسیر این ستاره های درخشان اعلام می کنیم که تحت رهبری و زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای، سختی های استقامت و پایداری در مقابله با تهاجم فرهنگی و تحریم اقتصادی دنیای استکبار را به جان و دل خریداریم که با بیداری مسلمین و آمادگی مومنین سپیده سحر نزدیک و طلوع فجر در راه است.
امروز اگر ایران اسلامی، محور حقانیت حق طلبان جهان شده است به طور قطع و یقین از برکت خون شهدا و ایثار آنان است.

شهیدان سرمایه گرانقدر الهی هستند که گرامیداشت یاد و خاطراتشان تکلیفی بر عهده همه است. بر این عزیزان فجرآفرین درود می فرستیم و خود را مدیون آنها می دانیم.

در پایان دست تک تک خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و بخصوص رزمندگان مدافع حرم روستای شاخص و ایثارگر اکبری را می بوسم و از دست اندرکاران این یادواره باعظمت و عظیم خدا قوت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان، توفیقات روزافزون همه شما عزیزان را خواستارم. باشد که ادامه دهنده آن فرزندان عاشورایی باشیم.

رمضان حسنی_بخشدار بخش سرنا؛ آذر ۱۳۹۵

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه