رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 آذر 1395 - 00:53
  • کد خبر : ۴۱۹
  • مشاهده :  105 بازدید
  • چاپ خبر : اعتیاد می تواند ویرانگر امنیت ،آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد / رادیو ممسنی + عنوان

اعتیاد می تواند ویرانگر امنیت ،آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:فرماندار ممسنی گفت : اعتیاد و آسیب های ناشی از آن می تواند ویرانگر امنیت، آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور مهندس پیکری فرماندار، ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:فرماندار ممسنی گفت : اعتیاد و آسیب های ناشی از آن می تواند ویرانگر امنیت، آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور مهندس پیکری فرماندار، ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و سایر اعضا درمحل فرمانداری برگزارگردید.
فرماندار ممسنی با اشاره به شیوع پدیده اعتیاد در جامعه گفت: اعتیاد بعنوان یکی از چهار بحران جهانی تلقی شده است که آسیب های ناشی از آن می تواند ویرانگر امنیت، آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد : باتوجه به اینکه الگوی مصرف معتادان از مواد مخدر سنتی به صنعتی تغییریافته است لذا می طلبد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بحث اعتیاد را با مشارکت همه دستگاهها از بخشی نگری بیرون آورده و کار را بصورت جهادی دنبال کنند.
گفتنی است : در پایان این جلسه در خصوص پیگیری شورای مبارزه با مواد مخدر ، عملکرد دستگاههای فرهنگی و پیشگیری ، مراکز دولتی در خصوص ترک اعتیاد ، تعیین تکلیف مراکز غیر مجاز پیشنهادات و بیان مشکلات کمیته های مختلف این شورا بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه