رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 آذر 1395 - 20:30
  • کد خبر : ۴۵۲
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : درمان رایگان بیماران در روستای نظرآباد رستم +عکس / رادیو ممسنی + عنوان

درمان رایگان بیماران در روستای نظرآباد رستم +عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: همزمان با هفته بسیج و با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان و شبکه بهداشت و درمان رستم، بیماران روستای شهیدپرور نظرآباد به صورت رایگان مداوا شدند. به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی در راستای اجرای این برنامه، کارشناس مسوول بیماری های واگیر به همراه تیم پزشکی، با برپایی ایستگاه سنجش و تندرستی در روستای […]

رادیو ممسنی:

همزمان با هفته بسیج و با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان و شبکه بهداشت و درمان رستم، بیماران روستای شهیدپرور نظرآباد به صورت رایگان مداوا شدند.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی در راستای اجرای این برنامه، کارشناس مسوول بیماری های واگیر به همراه تیم پزشکی، با برپایی ایستگاه سنجش و تندرستی در روستای نظرآباد از توابع بخش سورنای شهرستان رستم حضور یافتند و پس از حضور در گلزار شهدای روستا و ادای احترام به شهدای این روستا، کار معاینه و درمان رایگان مردم را آغاز کردند.

در این برنامه، هفتاد ساکن این روستا، روستا معاینه شدند.

“حمید رستمی” حراست شبکه بهداشت و درمان رستم که در این برنامه، تیم پزشکی را همراهی می کرد، گفت: روستای نظرآباد از روستاهای شهیدپرور استان فارس است که به نسبت جمعیت چهارده خانواری خود و دارا بودن چهارده شهید، بیشترین شهید را در دوره جنگ تحمیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه