رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 11 آذر 1395 - 12:15
  • کد خبر : ۴۸۱
  • مشاهده :  131 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

برگزاری نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در شهرستان ممسنی برگزار گردید . به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی این نمایشگاه شامل ۶۰ قطعه عکس از نحوه پوشش اسلامی و ایرانی است که در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در شهرستان ممسنی برگزار گردید . به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی این نمایشگاه شامل ۶۰ قطعه عکس از نحوه پوشش اسلامی و ایرانی است که در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی گفت: حفظ چشم، گوش، قلب و تمامی اعضا و جوارح از هرگونه خطا و گناه عفاف است که حاصل این عفت و حجاب درونی، پوشش ظاهری است؛ به تعبیری لطیف‌تر حجاب میوه عفاف است و عفاف ریشه حجاب،حجاب و عفاف به عنوان دو ارزش در جامعه بشری و بویژه جوامع اسلامی مطرح است. همواره این دو واژه در کنار هم به کار برده می‌شوند.
وی اشاره کرد : این اداره در طول سال در جهت رسالت خطیری که دارد در جهت نحوه پوشش اسلامی و نهادینه کردن آن اقدام به برگزاری نمایشگاهای عفاف و حجابف همکاری در برگزاری همایشهای عفاف و حجاب و تبلیغات میدانی …می نماید .که این نمایشگاه شامل ۶۰ قطعه عکس از تاریخ ۱/۹/۹۵ الی ۷/۹/۹۵ به مناسبت هفته بسیج در دبیرسستان فاطمیه با همکاری آموزش و پرورش و مدیریت آن دبیرستان برگزار گردید و مورد استقبال قرار گرفت.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه