رفتن به بالا
 • جمعه - 12 آذر 1395 - 09:40
 • کد خبر : ۵۴۵
 • مشاهده :  90 بازدید
 • چاپ خبر : دستگیری یک شکارچی متخلف در منطقه زیربند ماهور ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

دستگیری یک شکارچی متخلف در منطقه زیربند ماهور ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: علی دشت رزمی رئیس محیط زیست ممسنی در این خصوص به خبرنگار نورآنلاین گفت: اینگونه شکار از هر حیث، به خصوص از لحاظ عرف، اخلاق و شرع، پسندیده نیست. اینگونه رفتارها همیشه مورد نکوهش، اعتراض، به درد آمدن روح و عذاب وجدان بسیاری از شهروندان به خصوص طبیعت دوستان قرار می‌گیرد. مأموران یگان […]

رادیو ممسنی:

علی دشت رزمی رئیس محیط زیست ممسنی در این خصوص به خبرنگار نورآنلاین گفت: اینگونه شکار از هر حیث، به خصوص از لحاظ عرف، اخلاق و شرع، پسندیده نیست. اینگونه رفتارها همیشه مورد نکوهش، اعتراض، به درد آمدن روح و عذاب وجدان بسیاری از شهروندان به خصوص طبیعت دوستان قرار می‌گیرد.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست در راستای برخورد با این رفتار ناپسند، علاوه بر تشدید گشت‌های خود در مناطق، برخورد جدی با متخلفین خواهند داشت و آنها ار به مراجع قانونی معرفی و آلات شکار آنها را ضبط خواهند کرد.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی در تاریخ ۰۹ /۰۹ /۹۵ موفق به دستگیری یک نفر شکارچی متخلف وکشف و ضبط یک قبضه اسلحه ساچمه زنی دو لول و پنج قطعه تیهو در منطقه زیر بند ماهور ممسنی شد که متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه