رفتن به بالا
 • جمعه - 12 آذر 1395 - 09:50
 • کد خبر : ۵۴۷
 • مشاهده :  130 بازدید
 • چاپ خبر : ساسان انصاری در صدر برترین گلزنان لیگ برتر / رادیو ممسنی + عنوان

ساسان انصاری در صدر برترین گلزنان لیگ برتر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: نفت تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند و این دیدار دوئل جذابی بین محمد قاضی و ساسان انصاری بود که در جدول آقای گل ها رقابت تنگاتنگی دارند. این ساسان انصاری بود که باز هم توانست عصای دست نعیم سعداوی شود.ساسان انصاری در این بازی توانست دومین هت […]

رادیو ممسنی:

نفت تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند و این دیدار دوئل جذابی بین محمد قاضی و ساسان انصاری بود که در جدول آقای گل ها رقابت تنگاتنگی دارند.


این ساسان انصاری بود که باز هم توانست عصای دست نعیم سعداوی شود.ساسان انصاری در این بازی توانست دومین هت تریک فصل را به نام خود بزند.همچنین گفتنی است او در فصل قبل برابر استقلال اهواز نیز هت تریک کرده بود.

ساسان در این بازی سه بار دروازه نفتی هارا باز کرد تا پنجمین دیداری باشد که برای تیمش گلزنی می کند، پیش از او تنها محمود خوردبین در تاریخ ادوار لیگ به این عنوان دست یافته بود.


او ابتدا در دقیقه ۳۱ پاس عبدالله ناصری را به زیبایی از فراهانی دزدید و توانست دروازه نفت تهران را باز کند. او در دقیقه ۹۰ از روی نقطه پنالتی و بر خلاف حرکت فراهانی دروازه نفت را باز کرد و ۳ دقیقه بعد توانست پاس رشید فرخی را با یک استپ زیبا و ضربه عالی به گل تبدیل کند.

ساسان با این سه گل توانست رکورد ۹ گل در ۸ بازی را ثبت کند، تا همچنان پرسپولیسی ها بالاخص برانکو برای از دست دادنش پشیمان باشند.

گفتنی است انصاری به جز بازی با گسترش فولاد در تمامی بازی ها برای فولاد گلزنی کرده است.

دانلود: ۳ گلی که ساسان انصاری به نفت تهران زد

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  آیا برای اولین بار یک نورآبادی آقای گل ایران خواهد شد؟

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه