رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آبان 1395 - 17:25
  • کد خبر : ۶۰
  • مشاهده :  184 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری پانزدهمین آزمون قران و عترت در شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

برگزاری پانزدهمین آزمون قران و عترت در شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پانزدهمین آزمون قران و عترات با حضور قرآن آموزان شهرستان ممسنی در محل موسسه قرانی بیت الا احزان ممسنی برگزار گردید. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان ممسنی در خصوص این موضوع گفت: آزمون قرآن و عترت هر ساله در سه نوبت با حضور قرآن آموزان شهرستان […]

رادیو ممسنی:

پانزدهمین آزمون قران و عترات با حضور قرآن آموزان شهرستان ممسنی در محل موسسه قرانی بیت الا احزان ممسنی برگزار گردید.

“خبر
نورآباد
سرویس اجتماعی:
سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان ممسنی در خصوص این موضوع گفت: آزمون قرآن و عترت هر ساله در سه نوبت با حضور قرآن آموزان شهرستان به صورت سراسری و همزمان با کل کشور در شهرستان ممسنی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی برگزار میگردد .
وی بیان داشت: آزمون قران و عترت شامل حفظ و مفاهیم جزء ها ی قرآن و کل قران کریم ، نهج الابلاغه و صحیفه سجادیه می باشد که در دو رده سنی زیر ۱۲ سال و بالای دوازده سال که در سال در سه نوبت ( سه ترم اموزشی) در بین قرآن اموزان موسسه قرانی بیت الا احزان ، مکتب قران ثار اله و قرآن اموزان آزاد برگزار میگردد.
حسینی گفت: پانزدهمین آزمون قران و عترت در این دوره در روز پنج شنبه۲۰/۸/۹۵ و جمعه ۲۱/۸/۹۵ در دو رده سنی زیر ۱۲ سال و بالای ۱۲ در دو رشته حفظ و مفاهیم قران کریم در موسسه قرانی بیت الااحزان برگزار گردید.
وی اشاره کرد: به قرآن آموزانی که در آزمون یاد شده موفق به دریافت حد نصاب نمره گردند مدرک رسمی اعطا خواهد شد .
سید ابراهیم حسینی افزود: وزارت فرفنگ و ارشاد اسلامی درجهت رسالت سنگینی که در حوزه ترویج قران و عترت دارد آموزش قرانی را در تمام رده های سنی از طریق موسسات قرانی که با مجوز این وزارت فعالیت دارند انجام می دهد و در شهرستان ممسنی موسسه قرآنی از جمله بیت الااحزان در ۵ شعبه ( مرکز شهر نورآباد-فهلیان-توتستان-بابامنیر-خومه زار)شهرستان فعال می باشد که در طول مدت فعالیت موفق به پرورش قرآن اموزانی با حافظ یک جزء قرآن ……تا کل قرآن کریم شده است .
وی موسسات قرانی را زمینه خوبی در جهت آموزش قران و ارتقاء و توسعه فرهنگ علوم قرانی در شهرستان دانست.
برگزار پانزدهمین آزمون قران و عترت در شهرستان <a href=ممسنی” title=”برگزار پانزدهمین آزمون قران و عترت در شهرستان ممسنی” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1395/8/22/16554_840.jpg”/>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه