رفتن به بالا
 • جمعه - 12 آذر 1395 - 23:25
 • کد خبر : ۶۰۰
 • مشاهده :  135 بازدید
 • چاپ خبر : دل خانواده های شهدا از داعشی های وطنی خون شده است / رادیو ممسنی + عنوان

دل خانواده های شهدا از داعشی های وطنی خون شده است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش خبرنگار نورآنلاین، مراسم یکمین سالگرد شهادت ستار محمودی از شهیدان مدافع حرم در شهرستان ممسنی با حضور مسیولین و مردم برگزار شد. در این همایش محمد محمودی نورآبادی برادر این شهید بزرگوار گفت: وصیت نامه شهید ستار محمودی دو نکته بسیار مهم دارد هر کس به آن دو فراز پایبند باشد […]

رادیو ممسنی:

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، مراسم یکمین سالگرد شهادت ستار محمودی از شهیدان مدافع حرم در شهرستان ممسنی با حضور مسیولین و مردم برگزار شد.

در این همایش محمد محمودی نورآبادی برادر این شهید بزرگوار گفت: وصیت نامه شهید ستار محمودی دو نکته بسیار مهم دارد هر کس به آن دو فراز پایبند باشد دوست شهید ستار محمودی خواهد بود.

آنجا که ارادت خود را به مقام والایی ولایت اینگونه بیان می کند و از همسرش می خواهد که به فرزندانش بگوید بیانات آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی آرامش بخش جان هاست و عنوان میدارد آنقدر رهبرم را دوست دارم که میخواهم جانم را فدای ایشان کنم.

وی در ادامه بندی از وصیت نام شهید یعنی ” الله الله از حجاب که شما را بدان توصیه می کردم و توصیه می کنم” اشاره کرد و گفت: این دو کلید واژه از وصیت نامه شهید مهمترین دغدغه هایش بود. شهید بر ولایت و بر حجاب تاکید داشت.

این نویسنده بزرگ دفاع مقدس گفت: مردم ، بخدا ما خون دل خورده ایم نه به خاطر شهید شدن برادرمان. اصلا باید ستار شهید می شد و به این مقام والا می رسید.
ما دلمان از آنجا شکسته که مرام شهدایی چون ستار حفظ نشد.
چرا باید اختلاس های ۳ میلیاردی و ۸ هزار میلیاردی رخ بدهد ما دلمان از این افراد خون است. دلمان از مسیولینی که کار مردم را با کم کاری بر زمین گذاشته اند خون است. هم شهدا، هم بازماندگان و هم خانواده هاى شهدا از این افراد دلخور هستند.

وی افزود: یک مرتبه رسانه های بیگانه اعلام می کنند که جمع بشوید در پاسارگاد علیه اهل بیت شعار بدهید و برخی جمع می شوند که انگار سربازان آل سعود هستند و بر علیه اهل بیت شعار می دهند

هر کسی میخواهد به مرام ستاره پایبند باشد باید همان شعار انی سلم لمن سالمکم و حرب المن حاربکم را عملی کند. ما دوستیم با کسانی که با تو دوستی کنند و دشمنیم با کسانی که با تو دشمنی کنند

از ابوبکر بغدادی و داعشی ها نگران نیستیم آنها تکلیفشان مشخص است و از بنی امیه هستند. ما دلمان از داعشی های وطنی خون است همان هایی که به آل سعود و رسانه های بیگانه گوش دادن و در پاسارگاد جمع شدند شعار دادند.

آنها در نقطه ای جمع شدند که ستارها با اهدا خون خود برای این نقاط و این سرزمین امنیت آفریدند. آثار تاریخی بخشی از هویت ماست اما برخی ها میخواهند این ها را در مقابل اسلام و دین ما قرار دهند باور کنید من اولین بار با شهید ستار محمودی به پاسارگاد و تخت جمشید رفتم.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  ما دلمان از داعشی های وطنی خون است همان هایی که به آل سعود و رسانه های بیگانه گوش دادن و در پاسارگاد ​جمع شدند و شعار دادند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه