رفتن به بالا
  • شنبه - 13 آذر 1395 - 20:06
  • کد خبر : ۶۱۷
  • مشاهده :  203 بازدید
  • چاپ خبر : جشن گرامیداشت روز جهانی معلولین در ممسنی+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

جشن گرامیداشت روز جهانی معلولین در ممسنی+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:دراین مراسم معصومه پناهی مسئول کانون امام حسن مجتبی(ع) گفت: این کودکان اگرچه درظاهر از سلامتی محروم بوده اما در حقیقت ماهستیم که به این افراد نیازمندیم و این کودکان را نشانه های خداوند بر روی زمین برشمردواظهارداشت”حضوراین بچه هابرکت است”.همچنین بمناسبت این برنامه فعالیتهایی از قبیل:قصه گویی،نمایش فیلم،ایستگاه […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:دراین مراسم معصومه پناهی مسئول کانون امام حسن مجتبی(ع) گفت: این کودکان اگرچه درظاهر از سلامتی محروم بوده اما در حقیقت ماهستیم که به این افراد نیازمندیم و این کودکان را نشانه های خداوند بر روی زمین برشمردواظهارداشت”حضوراین بچه هابرکت است”.
همچنین بمناسبت این برنامه فعالیتهایی از قبیل:قصه گویی،نمایش فیلم،ایستگاه نقاشی،مسابقه و درپایان پذیرایی انجام شد.
به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ممسنی؛ داریوش اسدی مدیر آموزش و پرورش ممسنی در همایش روز جهانی معلولین گفت: امروز،روز انسان هایی است که بخشی از وجودشان نزد خداوند به ودیعه گذاشته شده است ولی با بال شکسته تا خدا پرواز کردند. آنها با چشمان بسته، خدا را با دیدباز می ببیند. امروز روز کسانی است که دست ندارند اما دست پرمهرشان در دست خداست پس ما اگر آنها را معلول بدانیم و فکر کنیم که آنها دچار محدودیتی شده اند معلول هستیم.
اسدی گفت :آنها تکلیفشان از ما کمتر است اما بیشتر از تکلیفشان انجام می دهند.امروز انگونه که باید حق معلولین ادا شود انجام نمی شود حتی سوار شدن شما در تاکسی و گشت در شهرها ادا نشده است.روح شما بزرگ است و نیازی به دلسوزی امثال ما ندارید باید بر روان شما درود بفرستیم.
امیدوارین ما مسئولین بخشی از وظایفمان را در قبال معلولین انجام بدهیم و تاسف بار است که نتوانیم به این قشر خدمت کنیم.هرچند که اینها جلوی پیشرفت شما را نمی گیرد بلکه کارهایی که معلولین امجام می دهند را انسانهای های سالم نمیتوانند انجام دهند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه