رفتن به بالا
 • شنبه - 13 آذر 1395 - 21:30
 • کد خبر : ۶۲۲
 • مشاهده :  92 بازدید
 • چاپ خبر : ایجاد شرایط مناسب برای خانه‌دار شدن مددجویان بدون مسکن / رادیو ممسنی + عنوان

ایجاد شرایط مناسب برای خانه‌دار شدن مددجویان بدون مسکن / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: هوشنگ زارعیدر گفت‌وگویی اظهار داشت: خانواده مددجویان دو نفر به بالا که بدون مسکن هستند، با مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان ممسنی، می‌توانند از تسهیلات مسکن استفاده کنند. وی افزود: این تسهیلات هم برای خرید و هم برای ساخت مسکن در اختیار مددجویان دارای شرایط قرار می‌گیرد. این مقام مسؤول ادامه داد: […]

رادیو ممسنی:

هوشنگ زارعیدر گفت‌وگویی اظهار داشت: خانواده مددجویان دو نفر به بالا که بدون مسکن هستند، با مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان ممسنی، می‌توانند از تسهیلات مسکن استفاده کنند.

وی افزود: این تسهیلات هم برای خرید و هم برای ساخت مسکن در اختیار مددجویان دارای شرایط قرار می‌گیرد.

این مقام مسؤول ادامه داد: کمیته امداد شهرستان ممسنی با بهره‌گیری از تسهیلات دولتی و یاری خیران، شرایط مناسبی را برای خانه‌دار شدن افراد بی‌بضاعت و مددجو فراهم کرده است.

زارعی گفت: تاکنون در دو مرحله ۴۵ خانه تحویل مددجویان شده است که ۱۵ واحد آن چند روز پیش، در اختیار آنان نهاده شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان ممسنی درباره هزینه ساخت این واحدهای مسکونی نیز گفت: برای ساخت این واحدها ۲۰ میلیون تومان وام چهار درصد از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض از سوی استانداری پرداخت شد.

وی اضافه کرد: ۱۰ میلیون تومان نیز وام بلاعوض از سوی کمیته امداد برای این امر اختصاص پیدا کرد و این واحدهای مسکونی در متراژ ۶۵ و ۸۵ متری به مددجویان واسپاری شد.

این مقام مسؤول همچنین از گسیل ۵۰ مددجو برای شرکت در آیین پیاده‌روی اخیر اربعین حسینی خبر داد و گفت: در راستای همراهی با این جنبش بزرگ انسانی و بالا بردن سطح معرفتی مددجویان، این اعزام انجام شد.

زارعی افزود: برای تسهیل در رفت‌وآمد این عزیزان، برای هر یک از مددجویان ۲ میلیون ریال وجه نقد نیز در نظر گرفته شد.

منبع: فارس

  مدیر کمیته امداد ممسنی گفت: مددجویان این شهرستان بدون مسکن به این کمیته مراجعه کنند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه