رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 آذر 1395 - 13:05
  • کد خبر : ۶۴۳
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : پاسخ آبفای شهری نورآباد به شورای شهر خومه زار / رادیو ممسنی + عنوان

پاسخ آبفای شهری نورآباد به شورای شهر خومه زار / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: درپی انتشار مطلبی از سوی یکی از اعضای شورای اسلامی خومه زار و در پی آن ریاست محترم شورای اسلامی آن شهر در فضای مجازی در خصوص وضعیت آب شرب شهرخومه زار ,روابط عمومی آبفا شهری ممسنی بیانیه ای صادر کرد. درپی انتشار مطالب غیرکارشناسی و غیر موثق  از سوی یکی از اعضای […]

رادیو ممسنی:

درپی انتشار مطلبی از سوی یکی از اعضای شورای اسلامی خومه زار و در پی آن ریاست محترم شورای اسلامی آن شهر در فضای مجازی در خصوص وضعیت آب شرب شهرخومه زار ,روابط عمومی آبفا شهری ممسنی بیانیه ای صادر کرد.

ابفا شهریدرپی انتشار مطالب غیرکارشناسی و غیر موثق  از سوی یکی از اعضای محترم  شورای اسلامی روستای خومه زار بنام ابوطالب کریمی  و در پی آن ریاست محترم شورای اسلامی آن شهر در فضای مجازی در خصوص وضعیت آب شرب شهرخومه زار و تبدیل ازآبفا روستایی به آبفای شهری روابط عمومی آبفا شهری بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.  

به اطلاع کلیه شهروندان و همشهریان عزیزو گرانقدر میرساند عملکرد مدیریت آبفا شهری نورآباد درمجموعه تحت پوشش برکسی پوشیده نیست و این مدیریت و همه همکاران وساقیان گمنام این مجموعه بصورت شبانه روزی خدمت رسانی درضمینه آب شرب را به مشترکین تحت پوشش ارائه می نماید واین روند بهتراز هرزمان دیگری درحال انجام وپیگیری می باشد اما درخصوص تحت پوشش قرارگرفتن آب شرب شهر خومه زار توسط آبفا شهری این موضوع صرفا می باید ازطریق آبفا استان ( روستایی و شهری )  صورت پذیرد و درحیطه اختیارات امور آبفا شهرستان نمی باشد که مقدمات آن فراهم  و این موضوع درآبفا روستایی استان فارس وآبفا شهری استان فارس درحال پیگیری است که پس از انجام مقدمات روند انتقال از آبفا روستایی به آبفا شهری صورت می پذیرد و این امور درخصوص تبدیل آن هیچگونه مسئولیتی ندارد. زیرا چنین مسئولیتی تحت حیطه اختیارات مدیریت های رده پایینی نیست و تبدیل وضعیت در اختیار مدیران رده میانی و بالایی می باشد .

<

  1.  جهت تبدیل آبفا از روستایی (خومه زار ) به آبفا شهری  می بایست با مکاتبات بین سازمانی در سطح استانی و کشوری اقدام گردد که این مطلب بارها در مکاتبات این امور با مراجع مختلف مطرح گردیده لیکن  در این بین این امور فقط به لحاظ روحیه جهادی و جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان و کمک به بهبود کار بعنوان رابط وارد عرصه گردید که متاسفانه نه تنها همکاری لازم  با این امور صورت نگرفته بلکه نویسنده   با زیر سوال بردن جنبه همکاری (  با توجه به اینکه محدوده خدمات رسانی این امور شهر نورآّباد است و عملکرد این مجموعه به راحتی آشکار است )  ،  این امور را متهم به عدم کارایی نموده است که خود جای بسی تامل دارد  و از طرفی تمامی صورت جلسات و توافقات فی مابین که قبلا انجام پذیرفته واز طرف اعضاء شورا در حال پیگیری بود لاینحل باقی مانده و از خود سوالی ندارند
  2. با توجه به اینکه آب شهر خومه زار با آب شرب رازیانه کاری از یک شبکه آبرسانی مشترک می باشد رضایت اهالی رازیانه کاری وشخص دهیار وشورا این روستا از شروط اصلی می باشد  که تاکنون هیچ گونه رایزنی با عوامل مربوطه انجام نگرفته است که اخذ این رضایت نامه کتبی باید توسط شورای شهر خومه زار حل و فصل و اخذ گردد  .

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه