رفتن به بالا
 • یکشنبه - 14 آذر 1395 - 23:05
 • کد خبر : ۶۶۱
 • مشاهده :  72 بازدید
 • چاپ خبر : فرودگاه زرقان جایی برای پرواز بر فراز رشته کوه های زیبای زاگرس+ عکس / رادیو ممسنی + عنوان

فرودگاه زرقان جایی برای پرواز بر فراز رشته کوه های زیبای زاگرس+ عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرودگاه زرقان به دلیل قرار گرفتن در میان کوه ها و نزدیکی آن به فرودگاه شیراز، برای انجام پروازهای مسافربری مناسب نیست و از این فرودگاه برای انجام پروازهای تفریحی گلایدر،هواپیماهای مدل،کایت موتوردار،بالن و پروازهای مسافرتی از قبیل ایر تاکسی استفاده میشود. این فرودگاه برای برگزاری نمایشگاه هواپیماهای فوق سبک استفاده میشود و […]

رادیو ممسنی:

فرودگاه زرقان به دلیل قرار گرفتن در میان کوه ها و نزدیکی آن به فرودگاه شیراز، برای انجام پروازهای مسافربری مناسب نیست و از این فرودگاه برای انجام پروازهای تفریحی گلایدر،هواپیماهای مدل،کایت موتوردار،بالن و پروازهای مسافرتی از قبیل ایر تاکسی استفاده میشود.

این فرودگاه برای برگزاری نمایشگاه هواپیماهای فوق سبک استفاده میشود و همچنین مجتمع های تفریحی و گردشگری از قبیل، پیست کارتینگ،زمین پینت بال،رستوران،کافی شاپ و مجتمع های اقامتی نیز در این فرودگاه راه اندازی شده است.

علیرضا خواجه، مدیر فرودگاه زرقان می گوید: این پروژه بزرگ و ملی، اولین مجتمع تفریحی گردشگری هوانوردی در ایران است که برای اولین بار در زرقان افتتاح و به بهره برداری رسیده است و هم اکنون نیز برنامه های آموزشی و تفریحی و هوانوردی در این فرودگاه جریان دارد که البته امتیاز بزرگی برای شهر تاریخی زرقان به حساب می‌آید.

وی درباره چارتر (دربست) هواپیماهای یک موتوره اعلام کرد که چارتر این هواپیماها تحت عنوان تفریحی و مسافرتی هم اکنون به مقصد فرودگاههای خلیج فارس و یا فرودگاههای استان های همجوار برقرار است و در آینده با افزایش تعداد این هواپیماها خدمات بیشتری به متقاضیان ارائه خواهد شد.

خواجه گفت: در این فرودگاه دوره های خلبانی با هواپیماه های فوق سبک،اجاره هواپیما و پروازهای تفریحی برای مشاهده چشم اندازی از رشته کوه های زیبای زاگرس، سد درود زن، دریاچه بختگان ،مجموعه تخت جمشید، سه تخت گزین صورت میگیرد.

photo_2016-12-05_09-59-09

z 389-2

photo_2016-12-05_09-58-59

photo_2016-12-05_09-59-11

photo_2016-12-05_09-59-06

photo_2016-12-05_09-59-03

منبع:زرقونیا

  این فرودگاه برای برگزاری نمایشگاه هواپیماهای فوق سبک استفاده میشود و همچنین مجتمع های تفریحی و گردشگری از قبیل، پیست کارتینگ،زمین پینت بال،رستوران،کافی شاپ و مجتمع های اقامتی نیز در این فرودگاه راه اندازی شده است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه