رفتن به بالا
 • یکشنبه - 14 آذر 1395 - 23:15
 • کد خبر : ۶۶۳
 • مشاهده :  55 بازدید
 • چاپ خبر : اقدام به موقع و به اندازه از ویژگی‌های دانشجوی انقلابی/ تاکید بر ورود دانشجویان انقلابی به مسائل با نگاه راهبردی / رادیو ممسنی + عنوان

اقدام به موقع و به اندازه از ویژگی‌های دانشجوی انقلابی/ تاکید بر ورود دانشجویان انقلابی به مسائل با نگاه راهبردی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اسماعیل قزل سفلی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور شیراز با اشاره به ویژگی های دانشجوی تراز انقلاب اسلامی اظهار داشت: داشتن روحیه مطالبه‌گری و پرسشگری از ویژگی‌های اصلی یک دانشجو است که باید به این مسئله توجه ویژه کند و نسبت به سرنوشت کشورش نیز حساس باشد. وی با بیان اینکه […]

رادیو ممسنی:

اسماعیل قزل سفلی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور شیراز با اشاره به ویژگی های دانشجوی تراز انقلاب اسلامی اظهار داشت: داشتن روحیه مطالبه‌گری و پرسشگری از ویژگی‌های اصلی یک دانشجو است که باید به این مسئله توجه ویژه کند و نسبت به سرنوشت کشورش نیز حساس باشد.

وی با بیان اینکه دانشجوی تراز انقلاب اسلامی به آرمان‌های انقلاب وفادار، پایبند و دارای روحیه انقلابی در کارها است افزود: امید به آینده و اعتماد به نفس نیز باید در وجود دانشجوی تراز انقلاب موج بزند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر ورود دانشجوی تراز انقلاب اسلامی به مسائل انقلاب با نگاه راهبردی اضافه کرد: دانشجو باید در مسائل فکری و اصلی انقلاب اسلامی ورود جدی داشته باشد و با یک نگاه راهبردی در مسائل اصلی انقلاب اسلامی ورود پیدا کند.

قزل سفلی با بیان اینکه درس خواندن و تحصیل علم از اساسی‌ ترین ویژگی یک دانشجو است، بر بر تلاش دانشجویان برای اعتلای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت:‌ پیش زمینه ویژگی ‌های دانشجوی تراز انقلاب اسلامی، تقویت روحیه معنوی است.

وی با بیان اینکه اقدام به موقع، به هنگام و به اندازه در مسائل مختلف از ویژگی‌های دیگر دانشجوی تراز انقلاب اسلامی است تصریح کرد: دانشجو باید نسبت به مسائل اعتقادی و بنیه معنوی خویش حساس باشد چرا که پیش‌ زمینه تمام این مباحث و ویژگی‌ها تقویت روحیه اعتقادی و معنوی دانشجو است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس استکبارستیزی را از آرمان‌ های اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و بیان داشت: دانشجوی تراز انقلاب اسلامی باید استکبارستیز، عدالت‌ طلب، آزادی‌خواه و آزاداندیش باشد.
قزل سفلی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ۱۶ آذرماه، روز دانشجو، ماهیت این روز را استکبارستیزانه عنوان و خاطرنشان کرد: نباید از ماهیت نامگذاری روز ۱۶ آذر یعنی تقویت روحیه استکبارستیزی غفلت کرد.

در این برنامه از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز تجلیل شد.

منبع:شیرازه

  مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بر ورود دانشجوی تراز انقلاب اسلامی به مسائل انقلاب با نگاه راهبردی تاکید کرد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه