رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 14:30
  • کد خبر : ۶۷۷
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : کتاب تاریخ ممسنی و رستم در انجمن شعر رستم نقد میشود / رادیو ممسنی + عنوان

کتاب تاریخ ممسنی و رستم در انجمن شعر رستم نقد میشود / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان رستم جلسه نقد کتاب تاریخ ممسنی و رستم را ، روز سه شنبه شانزدهم آذر ساعت ۱۵ واقع در کانون تربیتی امام حسین(ع) شهر مصیری را برگزار می نماید. رحمن محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم در این […]

رادیو ممسنی:

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان رستم جلسه نقد کتاب تاریخ ممسنی و رستم را ، روز سه شنبه شانزدهم آذر ساعت ۱۵ واقع در کانون تربیتی امام حسین(ع) شهر مصیری را برگزار می نماید.

رحمن محققرحمن محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم در این خصوص گفت: از همه نویسندگان، شاعران،فرهنگیان و منتقدین شهرستان های ممسنی و رستم جهت حضور در این جلسه ادبی دعوت به عمل می آید که در این کار فرهنگی مشارکت، و از نظرات، پیشنهادات و از همه مهتر انتقادات سازنده آنها استفاده نماییم.

محقق افزود: کتاب تاریخ ممسنی و رستم اثری ماندگار از نویسنده فرهیخته شهرستان رستم آقای فرج الله خفری است که ما در این برنامه ضمن تقدیر و تشکر از این نویسنده به نقد این اثر تاریخی می پردازیم.

محقق در پایان گفتگو با خبرنگار ما گفت: انجمن شعر و ادب شهرستان رستم عصرروزهای سه شنبه و هر دو هفته ای یک بارپذیرای علاقه مندان به شعر و شعرخوانی و همچنین برنامه نقد کتاب بالاخص کتابهای بومی ممسنی و رستم را در دستورکار خود دارد. 

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه