رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 17:00
  • کد خبر : ۶۸۶
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : پایگاه خبری تحلیلی ندای لربا دامنه جدید شروع به کار کرد / رادیو ممسنی + عنوان

پایگاه خبری تحلیلی ندای لربا دامنه جدید شروع به کار کرد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پایگاه خبری تحلیلی ندای لر با هدف اطلاع رسانی صحیح و به موقع و توزیع عادلانه اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه مردم شروع به کار کرد. به گزارش ندای لر شاید بتوان گفت امروز رسانه‌های گروهی اصلی ترین مراکز تحقق آمریت اسلامی به معروف و هشدار مجموعه ها و مدیریت‌ها از […]

رادیو ممسنی:

پایگاه خبری تحلیلی ندای لر با هدف اطلاع رسانی صحیح و به موقع و توزیع عادلانه اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه مردم شروع به کار کرد.

به گزارش ندای لر شاید بتوان گفت امروز رسانه‌های گروهی اصلی ترین مراکز تحقق آمریت اسلامی به معروف و هشدار مجموعه ها و مدیریت‌ها از منکرهای اجتماعی هستند.

منکر هنگامی که بعد اجتماعی به خود می گیرد، تأثیرگذاری کلان می یابد.

پایگاه خبری تحلیل ندای لر از حدود۱سال قبل  فعالیت خود را در شهرستان های رستم وممسنی با هدف اطلاع سانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در سطح شهرستان شروع کرده و  به فعالیت خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی می پردازد.

امروز کمافی سابق ندای لر تلاش خواهد کرد تا با صداقت و انصاف در کنار سایر رسانه‌های فعال شهرستان، ایده و آرمان انقلابی مردم را در عرصه اطلاع رسانی محقق کند و با کمک مؤثر به توزیع عادلانه اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه مردم، گامی به سوی عدالت رسانه ای بردارد.

این پایگاه خبری  تحلیلی  فعالیت خود را در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب ادامه خواهد داد و تلاش خواهد کرد تا از درگیر شدن با مسائل و تمائلات حزبی و جناحی پرهیز کند.

طبق رسالت رسانه‌ای، این پایگاه خبری علاوه بر انتشار عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان، عملکرد مدیران اجرایی شهرستان را نیز مورد نقد و بررسی قرار داده و آن را با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه و حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

همچنین اعضای هیئت تحریریه این پایگاه خبری تلاش خواهند کرد علاوه بر رویدادها و وقایع شهرستان به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و ناگفته‌ها و وقایع و حوادث را جستجو و در این پایگاه خبری اطلاع رسانی کنند.

امیدواریم بتوانیم با انعکاس اخبار درست و کم کاستی های شهر، نقشی در پیشرفت و ترقی شهرستان ایفا کنیم لذا از همشهریان عزیز تقاضا می‌شود با ارسال اخبار و مشکلات شهرستان ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

هم شهرستانی‌های علاقمند به خبرنگاری می توانند با ارسال مشخصات خود، پس از تایید، خبرنگار افتخاری ما شوند.

درتلگرام می توانید عضو کانال ما شوید:

NEDAYLOR@

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه