رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 17:57
  • کد خبر : ۶۹۶
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : محموله قاچاق ۶۴۰ میلیون ریالی در رستم به مقصد نرسید / رادیو ممسنی + عنوان

محموله قاچاق ۶۴۰ میلیون ریالی در رستم به مقصد نرسید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر؛ فرماندهی انتظامی شهرستان رستم ازتوقیف سه دستگاه خودرو کالای قاچاق به ارزش ۶۴۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.سرهنگ محمد اسلامی گفت: ماموران انتظامی شهرستان رستم، در اجرای طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق و ارز به کشور و برخورد با متخلفات حین کنترل خودروهای عبوری به ۳ دستگاه […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر؛ فرماندهی انتظامی شهرستان رستم ازتوقیف سه دستگاه خودرو کالای قاچاق به ارزش ۶۴۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد اسلامی گفت: ماموران انتظامی شهرستان رستم، در اجرای طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق و ارز به کشور و برخورد با متخلفات حین کنترل خودروهای عبوری به ۳ دستگاه کامیون، وانت که حامل کالاوسوخت قاچاق بودند، مشکوک شدند.
وی افزود: پس از متوقف کردن کامیون و خودروها در بارزسی از آنها یک هزار و ۷۰۰ لیترگازوئیل، ۴۰ دستگاه میلنگ، میل سوپاپ دستگاه سنگین، یک دستگاه کپی پیشرفته و ۷۲ بطری محلول شیمیایی فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رستم با اشاره به دستگیری رانندگان و معرفی آنها به مراجع قضایی، گفت: برابر بررسی به عمل آمده، ارزش محموله کشف شده بالغ بر ۶۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.
انتهای پیام/اسدی

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه