رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 18:05
  • کد خبر : ۶۹۸
  • مشاهده :  57 بازدید
  • چاپ خبر : احمدی منش:سهم رستم از محل دو درصد نفت وگاز ۲ میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان شد / رادیو ممسنی + عنوان

احمدی منش:سهم رستم از محل دو درصد نفت وگاز ۲ میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛ جلسه کمیته برنامه ریزی به منظور توزیع اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای، ۲ درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز با حضورمهندس احمدی منش فرماندار،مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و مهندس صادقی کارشناس معین برنامه و بودجه […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم؛ جلسه کمیته برنامه ریزی به منظور توزیع اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای، ۲ درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز با حضورمهندس احمدی منش فرماندار،مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و مهندس صادقی کارشناس معین برنامه و بودجه استان فارس در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مهندس احمدی منش فرماندار شهرستان با اشاره با اقدامات دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد : دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت های فراوان و در شرایط بسیار سختی شروع به کار نمود و توانست با تدابیر هوشمندانه دولتمردان ، اقدامات خوبی در عرصه های گوناگون انجام دهد.

وی افزود : سهم این شهرستان از محل ۲ درصد درآمد حاصل از فروش نفت و گاز ۲ میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان و از محل تملک دارایی های سرمایه های استانی ۲ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان است که نسبت به مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد : اولویت اول اعتبارات در شهرستان رستم در زمینه آب آشامیدنی است و در بقیه بخش ها بخصوص درحوزه گردشگری نیز اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: هدف اصلی سربلندی و سرفرازی نظام و خدمت به مردم است و امیدواریم بتوانیم در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشیم.
در پایان مهندس صادقی کارشناس معین سازمان برنامه و بودجه استان فارس ، فصل، برنامه و ریز پروژه ها و اعتبار دستگاه های اجرایی را توضیح داد و مدیران حاضر در جلسه در جریان پروژه ها و میزان تأمین اعتبار آن قرار گرفتند.

وی افزود: در سال جاری تلاش مسئولین امر بر این است که پروژه های نیمه تمام با اولویت ،تکمیل شده و به سرانجام برسد.

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه