رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 19:06
  • کد خبر : ۷۱۱
  • مشاهده :  122 بازدید
  • چاپ خبر : قبل از ظهر امروز:نشست همکاری بانک سپه استان  برای بستن تفاهم نامه ی عقود خارجی با پیمان مندنی پور / رادیو ممسنی + عنوان

قبل از ظهر امروز:نشست همکاری بانک سپه استان برای بستن تفاهم نامه ی عقود خارجی با پیمان مندنی پور / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: قبل از ظهر امروز شاهرخ امیریان معاونت اداری مالی بانک سپه استان، مهرعلی  برماس معاونت مالی اعتباری بانک سپه استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه حمید صفایی رئیس بانک سپه شعبه فردوسی یاسوج با حضور در دفتر شرکت بازرگانی بهسازان طلوع عصر اقتصاد  در یاسوج ، بازدید و از نزدیک با پیمان مندنی پور […]

رادیو ممسنی:

قبل از ظهر امروز شاهرخ امیریان معاونت اداری مالی بانک سپه استان، مهرعلی  برماس معاونت مالی اعتباری بانک سپه استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه حمید صفایی رئیس بانک سپه شعبه فردوسی یاسوج با حضور در دفتر شرکت بازرگانی بهسازان طلوع عصر اقتصاد  در یاسوج ، بازدید و از نزدیک با پیمان مندنی پور فعال اقتصادی و کارشناسان این شرکت و زیر مجموعه آن به منظور هماهنگی وهمکاری بانک سپه استان برای بستن تفاهم نامه ی عقود خارجی گفت و گو کردند.

425234214_63610_12778422850748456630

پیمان مندنی پور ضمن خوشامدگویی به مهمانان نیز دراین نشست گفت:تیم مدیریتی شرکت با برنامه ریزی دراز مدت وایده ماندگاری اقتصاد در استان کهگیلویه وبویراحمد و با هدف کمک به اشتغال جوانان  وبه کارگیری آنان شروع به فعالیت کرده است.

 

مندنی پور افزود:به حول قوه الهی در مدت کوتاهی ،آینده نزدیک بیش از۵۰۰جوان بیکار را به صورت مستقیم وغیر مستقیم در این شرکت بازرگانی  به کار خواهیم گرفت که این خود می تواند کمک شایانی به خانواده های استان شود.

 

وی بیان کرد:امروزه ثابت شده است که در فضای اقتصاد جامعه باید از حالت دولتی خارج وبه بخش های خصوصی واگذار شود که از بخش دولتی انتظار می رود کمر همت ببندد و در این راه یاری گر بخش خصوصی باشد.

 

این فعال اقتصادی اظهار کرد:بعضی از مقررات مانع کار بخش خصوصی است و دولت در حد توان برای حذف قوانین غیرضروری با بخش خصوصی همکاری نمایید تا جوانان بتوانند در این زمینه موفق باشند.

 

پیمان مندنی پور گفت:موفقیت خود درامر اقتصاد را ابتدا مرهون شکست وبست های خود وسپس  رهنمود وهمیاری های  دوستان وفعالان اقتصادی از جمله دو تاجر تهرانی می دانم.

 

مندنی پور افزود:شاید اگر من پیمان در سال۹۱آن شکست در ظاهر تلخ ولی باطنا شیرین را نمیخوردم شاید امروز حرفی برای گفتنه در زمینه اقتصاد نداشتم وبارها ادعا کردم که خداوند را شاکرم که از شکست خود درس گرفتم ودرسها را بکار گرفتم.

این تاجر جوان به تشریح روند کار خود پرداخت وعنوان کرد:برنامه ریزی هایی شده که طی هفته آینده دو نماینده ویژه شرکت های خارجی به یاسوج سفر کنند واز نزدیک در زمینه صادرات سیب استان با شرکت بازرگانی ما گفت و گو کنند.

 

درادامه نیز شاهرخ امیریان معاونت اداری مالی سرپرستی بانک سپه  استان کهگیلویه وبویراحمد به نمایندگی از آقای فاضل کاویانی مدیریت شعب استان گفت:ابتدا  بنا به ماموریت جناب کاویانی رییس محترم شعب استانی بانک سپه وعدم حضور درجلسه عذرخواهی می کنم اما آنچه که مشهود است تحقیق و برخورد ها نشان داده است که پیمان مندنی پور با این سن کم فرد کار دیده ی اقتصادی است و این یک نعمت بزرگ به خانواده و جامعه است.

425322541_63916_4093157955079885562

امیریان افزود:وقتی آقای مندنی پور در این سن وسال ودر اوج جوانی تشخیص  داده که برای شهر و استان خود تلاش کند جای بسیار خوشحالی است وامیدواریم بانک سپه استان بتواند با وی همکاری خوبی را انجام دهد.

 

وی بیان کرد:در جامعه امروزی باید فرزندان خود وجوانان را درک کنیم آنان را به نقطه ی کمال وبزرگی هدایت کنیم تا امثال پیمان مندنی پور های بیشتری در این استان پرورش داده شوند.

 

این مقام مسئول اظهار کرد:در بحث اصل ۴۴قانون اساسی باید در جامعه نهادینه شود و این رابدانیم تا زمانی اقتصاد دولتی وکشور تک محصولی است استعدادها درخشان نخواهدشد.

 

امیریان گفت:باید اعتراف کرد کشورهای درحال پیشرفت وتوسعه در گذشته خود همیشه در تنگ ونای اقتصادی بودند تا اینکه توانستند مسیر خود را پیداکنند.

 

وی تصریح کرد:جوانان همیشه در تکاپو هستند وباید به نیاز های آنها پاسخ داد و استعدادها را کشف کرد نه اینکه خدای ناکرده استعدادی به دلایل مختلف به هدر رود.

 

شاهرخ امیریان با ابراز خرسندی اظهار کرد:با توجه به هدف وسابقه خانوادگی انشاالله نام نیک پیمان مندنی پور در استان باقی خواهد ماند وباید به استان کهگیلویه وبویراحمد وپدر ومادر این جوان به خاطر اینکه چنین استعداد هایی را پروراندند تبریک وخسته نباشید گفت وبانک سپه استان در کنار چنین تفکراتی خواهد ماند.

 

معاون اداری مالی  بانک سپه کل شعب استان کهگیلیویه وبویراحمد عنوان کرد:بانک سپه اولین بانک ایرانی است وهمیشه در همه حال در کنار مردم می باشدذ،بانکی که از همه لحاظ تضمین است که اگر به تاریخچه این بانک نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که تاکنون عیبی بر کار آن وارد نبوده و مشتری مداری وامنیت نیز از اولین ارزش های این بانک ایرانی است.

 

 

مهرعلی برماس معاونت مالی اعتباری بانک سپه استان از دیگر حاضران نشست بود،گفت:واقعا خوشحالیم چنین جوانانی آبروی استان وکشور هستند واین را باید ارج نهاد که چنین شخصی باسن۱۸ سالگی میتواند یک فعال اقتصادی باشد.

برماس افزود:ما می خواهیم به عنوان اولین بانک ایرانی همراه وهمیار پیمان مندنی پور باشیم وانشاالله بتوانیم قدم خیری در جهت توسعه این شرکت بازرگانی  ورفع بیکاری جوانان برداریم.

425307572_63784_9063520168361383635 (1)

وی بیان کرد:در استان کهگیلویه وبویراحمد پیمان مندنی پورهای فراوانی داریم که باید به آنها رسید.

 

معاونت مالی اعتباری بانک سپه استان کهگیلویه وبویراحمد اظهارکرد:بانک سپه ضمن اینکه وجودش افتخار ایرانی بودن آن است  ونیز می توان نظم وانظباط اداری خاص آن  وپایبند بودن به اصول مراتب مشتری مداری را ارزشی بزرگ دانست که خود را به دور از وعده وعیده  های توخالی می بیند ودر امر همین گونه هم می باشد.

 

این مقام مسئول عنوان کرد:مبنای اخلاق و رفتار آقای پیمان مندنی پور مورد تایید بوده و با شناختی که داریم شخصیت ونجابت این جوان فعال اقتصادی تا پایان عمر تداوم خواهد داشت.

 

وی یادآورشد:صداقت در هر کاری اصل واجبی است که باید هر فردی در امور روزمره خود به کار گیرد که این صداقت می تواند تضمین کننده ی اصل های دیگر کردار ورفتار باشد.

 

مقام مسئول دیگری از حاضران نشست حمید صفایی رییس بانک سپه شعبه فردوسی یاسوج بود ،وی در این نشست گفت: با توجه به دستور کار واولویت مشتری مداری،مجموعا بانک سپه با تلاش های صورت گرفته از واحدهای خصوصی در راستای حمایت از سیاست های اقتصادی دولت حمایت می کند.
425701780_63219_16220687664824561898

صفایی افزود:بانک سپه مجموعه ای حرفه ای و تخصصی است که تجربیات خوبی در حوزه های مختلف دارد و حمایت بانک سپه از واحدهای تولیدی به خوبی نقش این بانک در اقتصاد ملی را نشان می دهد.

وی اظهار کرد:شناخت خوبی به پیمان مندنی پور دارم  و از ابتدا وقتی سرگذشت زندگی این جوان را در رسانه ها دیدم  خیلی خوشحال شدم که توانسته با مشکلات دست وپنجه نرم کند ومجدد به عرصه اقتصادی برگردد.

 

رییس بانک سپه شعبه فردوسی یاسوج بیان کرد:شفاف سازی امر پسندیده ای است و همین که پیمان مندنی پور آمده از تجربه های گذشته ی خود گفته است را باید یک اهمیت بالا برای این جوان۲۵ ساله دانست که با صداقت پای کار آمده است.

 

درپایان نشست طرفین نیز در حد توان اداری وآنچه که قانون پذیرای آن است را قول همکاری به هم  دادند و بقیه امور همکاری وهماهنگی را به مجرای اداری سپردند که به زودی درجهت تحقق اهداف نشست گام مثبتی برداشته شود.

انتهای پیام/حامداسدی

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه