رفتن به بالا
  • شنبه - 1 مهر 1396 - 18:40
  • کد خبر : ۷۱۱۱
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این گردهمایی فرهنگی و آموزشی، که با همراهی گروه رفتگران طبیعت و مشارکت مردم و مجموعه شورا و دهیاری کومه جا صورت گرفت، بخشدار دشمن زیاری و دبیرسالانه جشنواره برداشت غوره حضور داشتند. “خبر نورآباد“ –سرویس اجتماعی:طبیعت این یار همیشگی بیمار است، جوشیده و بجوشیم که خوش باشد، گروه مردم نهاد رفتگران […]

رادیو ممسنی:

در این گردهمایی فرهنگی و آموزشی، که با همراهی گروه رفتگران طبیعت و مشارکت مردم و مجموعه شورا و دهیاری کومه جا صورت گرفت، بخشدار دشمن زیاری و دبیرسالانه جشنواره برداشت غوره حضور داشتند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:طبیعت این یار همیشگی بیمار است، جوشیده و بجوشیم که خوش باشد، گروه مردم نهاد رفتگران طبیعت، در تلاشی یک روزه بستر رودخانه هجرت(بل برم) و طبیعت اطراف را پاکسازی نمودند.
هجرت از روستاهای بخش دشمن زیاری و مجموعه دهستان مشایخ است، که دارای اسم اصیل محلی و زیبای کومه جا است.
در این گردهمایی فرهنگی و آموزشی، که با همراهی گروه رفتگران طبیعت و مشارکت مردم و مجموعه شورا و دهیاری کومه جا صورت گرفت، بخشدار دشمن زیاری و دبیرسالانه جشنواره برداشت غوره حضور داشتند. البته رزمجویی دبیر جشنواره غوره و پارسایی گردآورنده مجموعه دوستداران طبیعت دشمن زیاری با ngo های خود در حال حرکت های بزرگ به سمت اهداف بزرگتر هستند.
زندگی زیبا می شود اگر تنها یک فکر زیبا سبب شروع حرکتی شود.
فصلِ خرمالوهای گسِ نارنجی..،جیغ ِ برگهای طلاکوب زیر دست و پای عاشقانه ها رسید، و هروقت انسان عاشق هدفش باشد به آن خواهد رسید.
گزارش اختصاصی نورآباد، اصغر پارسایی


هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر

هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر

هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر

هجرت یک روزه رفتگران طبیعت به هجرت دشمن زیاری+تصاویر

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه