رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 19:15
  • کد خبر : ۷۱۲
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : افتتاح  پل فهلیان در ممسنی پس ازچندماه استفاده / رادیو ممسنی + عنوان

افتتاح پل فهلیان در ممسنی پس ازچندماه استفاده / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: ر اولین روز هفته دولت با حضور وزیر راه و شهرسازی پل فهلیان و محور قائمیه – نورآباد در شهرستان ممسنی فارس  افتتاح شد. پل جدید فهلیان به طول ۴۴۰ متر از بزرگترین پل های استان به حساب می آید. محور ۴ بانده ی قائمیه – نورآباد نیز از مهمترین پروژه های راه […]

رادیو ممسنی:

ر اولین روز هفته دولت با حضور وزیر راه و شهرسازی پل فهلیان و محور قائمیه – نورآباد در شهرستان ممسنی فارس  افتتاح شد. پل جدید فهلیان به طول ۴۴۰ متر از بزرگترین پل های استان به حساب می آید. محور ۴ بانده ی قائمیه – نورآباد نیز از مهمترین پروژه های راه سازی فارس  می باشد که شهرستان ممسنی را به بنادر جنوب وصل می کند.
پل جدید فهلیان پس از چندین ماه استفاده و گذشت یکسال از وعده فرماندار ممسنی برای افتتاح این پل با همین شرایط افتتاح شد و پروژه بزرگراه قائمیه _ نوراباد در حالی افتتاح شد که چشم انتظار مردم به تکمیل تمام محور بود ولی در فاز اول این افتتاحیه نزدیک به ۲۰ کیلومتر از این بزرگراه افتتاح گردید.
همچنین جا دارد از زحمات مسئولان و افراد پیگیر پیشبرد این دو پروژه نیز تشکر کرد.
“آخوندی” وزیر راه و شهرسازی نیز در افتتاح بزرگراه حادثه خیز و با اهمیت استراتژی ؛افتتاح بیش از ۱۰۰ کیلومتر بزرگراه در فارس را برای مردم استان جشن بزرگی خواند و گفت: خوشبختانه دولت در حوزه بزرگراه ها اقدامات مناسبی انجام داده و قابل تقدیر است.
البته این افتتاحیه خالی از حاشیه نبود که به صورت زیر میباشند:
رنگ امیزی ناقص پل ساعتی قبل از مراسم افتاح ” گاردریل”
سه تصادف در محور مذکور در روز افتتاحیه
اعتراض تعدادی کشاورز در لحظه افتتاح بزرگراه نسبت به عدم رعایت استاندارد ها و نبود دور برگردان.

منبع:خبرنورآباد

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه