رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 19:45
  • کد خبر : ۷۱۶
  • مشاهده :  857 بازدید
  • چاپ خبر : اگر دین نداری لااقل آزاد مرد باش/جناب استاندار و نماینده ی محترم یا زنگی زنگ،یا رومی  روم! / رادیو ممسنی + عنوان

اگر دین نداری لااقل آزاد مرد باش/جناب استاندار و نماینده ی محترم یا زنگی زنگ،یا رومی روم! / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به قلم حامداسدی: تخریب تنها مدیرکل زن استان کهگیلویه وبویراحمد توسط پایداری های افراطی آن هم با الفاظ تهمت وتوهین و سکوت آقایان بالانشین چه معنایی دارد؟کسانی که جایگاه اجتماعی خود از دست داده اند این روزها با هوچی گری به دنبال فرزندان این استان افتادند تا به هر شکل ممکن حرف خود […]

رادیو ممسنی:

به قلم حامداسدی:

تخریب تنها مدیرکل زن استان کهگیلویه وبویراحمد توسط پایداری های افراطی آن هم با الفاظ تهمت وتوهین و سکوت آقایان بالانشین چه معنایی دارد؟
کسانی که جایگاه اجتماعی خود از دست داده اند این روزها با هوچی گری به دنبال فرزندان این استان افتادند تا به هر شکل ممکن حرف خود را به کرسی بنشانند وبلکه غرایض پلید شخصی خود را به مردم محروم این استان روا دارند.
این افرادمجهول الهویه با افکار پوپولیستی دست به توهین وتهمت زننده می زنند وپشت نقاب دروغین خود مخفی شدند گویی مظلوم نمایی می کنند که بتوانند شب شامی دست وپا کنند اما بی تفکرتر از آن که سخت در اشتباه هستند.
نمی دانم این عزیزان محروم شده از شان اجتماعی چه در سر دارند ولی می توانم توصیه کنم که چپ و راست همه برادر هستند وانتخابات یک عرض اندام سیاسی ملی بود که پرونده ی آن با شفافیت کامل بسته شد.
همه آمدند ورفتند کرسی های مدیریتی ومجلس به کسی وفا نکرده و ریاست ارث پدری کسی هم نیست اما آنچه خواهد ماند نیک کارهایی است که مردم از آن به خیر وخوبی یاد می کنند،همه شاهد بودیم روزی خاتمی رئیس جمهوری ایران بود ولی امروز اجازه ی حضور در قاب دوربین هیچ رسانه ای را ندارد آن خدمت ،این هم خدمت است و دیگران…!
حرفم را کوتاه وشفاف کنم با آنان که خود جسارت ندارند با نام اصلی سخن برانند واصل ونسب را فدای دو جمله تهمت به تنها مدیر زن توانای استان کردند.
درتلاطم بگیر و ببند های رسانه ای پاک چشمانم به مطلب نگارنده ای خاموش حال افتاد که با جملاتی را در شان خود وامثال بگم بگم های معروف یاران خود نسبت به سرکار خانم زینب قربانی مورد خطابه قرار داده است و حقیر به عنوان یک شخص فعال رسانه ای وسیاسی به عقل خود رجوع کرده ونظر بر آن آمدم که چندی در این زمینه شفاف به مردم بگویم.
ابتدا درخواستی مصرانه از استاندار محترم دولت تدبیر وامید دکتر خادمی ونماینده ی سختکوش شهرستان های بویراحمد ودنا دارم که به صورت شفاف آنچه را که مورد تایید خود هستند را بیان نمایند وحرف خود را زمین نگذارند چرا که خیلی ها قبلتر دراین استان آمدند وزحمات خوبی هم کشیدند اما مردم تصمیم براین گرفتند که تغییر ایجاد شود زیرا خستگی های محرومیتی وسیاسی بازی های عده ای از این عزیزان مردم را به ستوه آورد ومردم هم دنبال رویه ی تغییر بودند که حال شده است پس توصیه دارم این دو بزرگوار (جناب خادمی وجناب زارعی) در زمینه ی حواشی از زمان سفر ریاست جمهوری به استان تاکنون نیز کما فی سابق درایت بهتری به خرج دهند وگوش را بر عده ای که به دنبال پسرفت این استان هستند ببندد ونتیجه ی حمایت وپشتکاری متقابل را اعلام نمایند.

اما آنچه باید گفت :نویسنده ی محترم نوشته ی توهین آمیز«زینب قربانی به کجا چنین شتابان» از دغدغه های خود در سال های نه چندان دور گفته که بنده اجازه ی فید بک به خود نخواهم داد که چه شده وکی بر کی راه بر بسته وشبانه به توپ وتاپ هم زدند اما مردم بدانید که شخص حاج آقا بزرگواری از روحانیون این استان ونماینده ی مردم در مجلس بودندولی اینکه این نویسنده مجهول الحال نوشته اند معاونت کتابخانه های استان به خاطر عدم تمکین به خواسته مدیرکل در بوسیدن دست حاج آقا بزرگواری عزل شدند سوال حقیر ومردم این است که مگر امروز زمان انقلاب اسلامی نیست؟ مگر ما هنوز در دوران شاه و رعیت هستیم وبی خبر؟البته نمی دانم شاید چنین چیزی در مغز جنابعالی جای دارد ولی دروغی بیش نبوده چرا که پرونده ی هر کس شفاف است وخداوند ناظر بر هر دلیل است پس روسیاه شود آن کس که برای شب وشامی توهین وتهمت بر زبان جاری می کند،لازم است بگویم آن معاون محترم در نهاد کتابخانه ها نیز خود استعفا دادند وهیچ بوسیدن وبذل وبخششی در کار نبوده است واگر چنین چیزی بوده چرا مستند به مردم نمی گویید البته شاید هنوز بگم بگم ها یادتان نرفته است.
زینب قربانی عملکردش سپری بود تاعلیرضا مختاری حکم وی را از سرپرستی به مدیرکلی ارتقا دهد واین هم یک معمول روال اداری است که عملکرد شخص رئیس واداره مطبوعش مورد ارزیابی قرار می گیرد ونهایتا اعمال حکم می شود.
اما در زمینه ی بعدی که ناروا سخن گفتید،اگر منطق -تان یارای حافظه-تان دهد خوب به یاد دارید که زینب قربانی با حمایت خاص اصلاح طلبان به خصوص استاندارحال حاضر جناب دکتر خادمی بر این کرسی نشست ولی خوب باید دانست که هر مدیری به هر اداره ای رفت حق انتخاب و تغییرات دارد اما خانم قربانی به همان نیروهای خط مقدم شما و دوستانتان هم میدان داد و سیاسی بازی نکرد و آشتی اداری را در اولویت کار خود قرار داد.
نیک می دانم که یک نیروی پایداری «باتوجه به مجهول بودن نویسنده ولی ازنوشته ها مشخص هستند که وی پایداری است و امثال خط خورده ها را پیروز هر میدانی عنوان کردند.» سفر رییس جمهور را باب تبع خود دانسته و از عکس زدن ونزدن در بنر های تبلیغاتی سفرریاست جمهوری اشاره کردند دراین مورد هم باید ابتدا خدمت این بزرگوار بگویم اولین بانویی که پیام دعوت به استقبال از جامعه زنان در رسانه ها شاید شخص خانم قربانی بودند و دومآ اینکه شاید امثال خانم قربانی باتوجه به بودجه های فرهنگی وبیت المال بودن این مهم برای این نهاد تعریف نبوده است پس هدف سواستفاده بوده که یک افراطی بخواهد سفر دولت تدبیر وامید را ابزار هوچی گری خود کند.
این نویسنده نوشته در اقدامی عجیب وشوک آور خانم قربانی ازمحمد رحیم دهراب پور در یک برنامه فرهنگی دعوت کرده است اما باید گفت اقدامی عجیب این است که نگارنده چشم بر واقعیت ها بسته و فقط محمد رحیم دهراب پور را دیده و فارغ از اینکه چهار بند انگشت آن طرف تر دکتر کامرانی فر از نیروهای مخلص اصلاح طلبان و رئیس مجمع اصلاحطلبان،جناب هدایت اکبری رئیس شورای شهر ودبیر حزب اعتدال وتوسعه ،دکتر دهبانی فر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد واز مدیران دولت تدبیر وامید و همچنین مهندس علی پور معاون مدیرکل فرهنگی اجتماعی دراین جشنواره حضور داشتند اما فقط چشمان شما محمد رحیم دهراب پور را دیده آن هم به عنوان یک شخص فرهنگی وعضو در جشنواره جای تعجب است.
جناب نویسنده عزیز اگر دین نداری لااقل آزاد مرد باش…
حقیر بله عنوان یکی از رسانه های دعوت شده در این جشنواری چنین چیزی را دیدم که این افراد وحتی دیگرانی هم در این جشنواره بودند اما امثال جنابعالی که خود را چشم بینا ی مردم محروم این استان معرفی می کنی پس چرا چشم را کور کردی و واقعیت را بازگو نکردی؟
مگر محمد رحیم دهراب پور قاتل جانی مردم بوده که نباید در این جشنواره به عنوان یک عضو رسمی جشنواره دعوت شود؟ با خود چند به چند هستی؟یک بار به شرق یک بار به غرب زدی،وامصیبتا بر این تفکر ننگینی که در سر داری و توان توهین وتهمت را برای خود راحت ساختی.
مشام شمای نویسنده عزیز بوی قورمه سبزی و گوجه کیلوی ۳۰۰تومان سرکوچه گرفته که این مردم را تا لب پرتگاه بردید و حال به دنبال افکار دروغین خود هستید .
پس با این مجموع زینب قربانی به عنوان یک مدیر کاربلد و توانا و به عنوان یک شیرزن لر که دارای کارنامه ی روشنی است و همه ی مردم از ابتدا تا کنون با گذر کوتاهی شاهد عملکرد خوب وارزشی وی هستند وتنها به احترام مردم وبه خاطر مردم باید در پست مدیریتی خود باقی بماند بلکه کور شود آنکه چشم بر حقایق بسته است.
از کلیه بانوان فعال در عرصه ی مدیریتی،فرهنگی،سیاسی و… تقاضا دارم از سرکار خانم قربانی به خاطر مردم و حفظ جایگاه زن در استان حمایت ویژه ای داشته باشند زیرا اگر امروز امثال کوردل صفتان بی حرمتی به زینب قربانی کردند فرداها هم نوبت فریبا رحمان پور،زهرا زمانی،محبوبه رضایی خواهد رسید و برای آنان نیز یک عادت می شود که راحت تر تهمت و توهین به جامعه زنان این استان بکنند.
حقیردر بالا به منظور شفاف سازی و تنها با مد نظر حق مردم وبانوان استان دست به قلم برده نه بلکه زینب قربانی ،هرشخصی که دارای چنین عملکردی بوده را حق خود می دانستم به عنوان یک عضوی از جوانان این استان از وی دفاع کنم.

حامداسدی۱۹/شهریور ماه/۱۳۹۵

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه