رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 20:35
  • کد خبر : ۷۱۹
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : مسعود گودرزی:نورآباد و رستم نیازمند راه‌اندازی ایستگاه دیجیتال است / رادیو ممسنی + عنوان

مسعود گودرزی:نورآباد و رستم نیازمند راه‌اندازی ایستگاه دیجیتال است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: نماینده مردم شهرستان‌های نورآباد و رستم با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط صدا و سیمای مرکز فارس، ضرورت راه‌اندازی ایستگاه‌های با کیفیت دیجیتال در حوزه انتخابیه خود را یادآور شد. گودرزی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای فارس، رسانه ملی را سازمانی مهم و تاثیر گذار دانست که در توسعه و […]

رادیو ممسنی:

نماینده مردم شهرستان‌های نورآباد و رستم با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط صدا و سیمای مرکز فارس، ضرورت راه‌اندازی ایستگاه‌های با کیفیت دیجیتال در حوزه انتخابیه خود را یادآور شد.

گودرزی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای فارس، رسانه ملی را سازمانی مهم و تاثیر گذار دانست که در توسعه و رشد جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کرده است .

وی با اشاره به اهمیت صدا و سیما در آگاهی بخشی به مردم و همراه کردن آنها با سیاست‌های نظام اسلامی در حوزه‌های مختلف، لزوم تکمیل پوشش رادیویی و تلویزیونی در نقاط مختلف استان مانند شهرستان‌های نورآباد و رستم را یادآور شد.

گودرزی مدیر کل صدا و سیمای فارس را فردی با تجربه رسانه‌ای خوب خطاب کرد که در مدت حضورخود منشاء خدمات مطلوب رسانه‌ای در دو حوزه برنامه سازی و فنی بوده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس نیز با اشاره به جایگاه رسانه ملی در بین رسانه‌های مطرح دنیا، تولید آثار فاخر و پاک رسانه‌ای را از ویژگی‌های رسانه جمهوری اسلامی ایران دانست.

تقی سهرابی افزود: مردم از نمایندگان خود انتظار دارند که در مقابل هجمه‌های پرشمار رسانه‌های بیگانه به دین و اخلاق و فرهنگ و ارزش‌هایشان، صدا و سیما را حمایت و تقویت کنند تا این سازمان انقلابی نیز بتواند وظیفه پاسداری از دستاوردهای انقلاب را به‌خوبی انجام دهد .

سهرابی با اشاره به اینکه سال گذشته ۷۳ طرح رسانه‌ای در استان فارس به بهره‌برداری رسید، گفت: امسال هم بیش از ۶۸ طرح تولیدی و فنی که ۹ طرح آن مربوط به ایستگاه‌های جدید تلویزیونی است، به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل صدا و سیمای فارس ابراز امیدواری کرد که با توجه به پیگیری‌های استاندار فارس و دستور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، به‌زودی پروژه تکمیل سیگنال‌رسانی در این استان آغاز شود.

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه